9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: prp mezoterapi deneyimleri

Banned

prp mezoterapi deneyimleri

prp mezoterapi yaptıranlar hangi doktorda ne kadara yaptırdığını,sonuç alıp almadığını ve bunlara ek olarak tedavi sürecinde minoxil,panplus vs ek ürünler kullanıp kullanmadıklarını yazabilir mi? bu konuda bir havuz oluşturalım yaptırmak isteyenler de fikir alsın.

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prp denemiştim bi ara 2-3 seans lık cidden saçı epey canlandırmıştı. Ama epey pahalı bir tedavi param olsa sürekli yaptırırım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kerimcan durmazin gittigi yere giderden eve güzel bir uygulama seans 500

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hairboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    prp mezoterapi yaptıranlar hangi doktorda ne kadara yaptırdığını,sonuç alıp almadığını ve bunlara ek olarak tedavi sürecinde minoxil,panplus vs ek ürünler kullanıp kullanmadıklarını yazabilir mi? bu konuda bir havuz oluşturalım yaptırmak isteyenler de fikir alsın.
    Mezoterapiyi bir dönem ayda 1 prp iki mezo olacak şekilde denedim 3 ay kadar maximum verimi aldığımı söyleyebilirim finasta kullandım sonrasında ama onun kadar etki almadım.Burada doktorun preparati da önemli neleri içeriyor?Ben kerem baykal beye yaptırdım.Çok ilgili bir doktor aslında ama bana karşı soğuk bir tavrı vardı nedense.Neyse reklam yapmak istemiyorum ama istanbul içinde mezoterapisini beğendiğim tek kisi diyebilirim içeriği kendine ait.Zaten babası ve 7 sülalesi de kel adamın yaşına göre saçı ise çok iyi on çizgi büyük ölçüde yerinde.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerimcan durmazin gittigi yere giderden eve güzel bir uygulama seans 500
    O hormonal ilaçlarla da durduruyor olabilir��500de iyiymis ama prpden ziyade iyi bir kemoterapi tarartariyim

Abi yapın şu prpyi 100 lira düzenli olarak yaptıralım 500-600 isteyen var şaka gibi 7-8 seans güzel silkeliyorlar.

Yeni Üye
    prp mezoterapi keratin botoks uygulamaları kaliteli ürünlerle yapılırsa faydası oldugunu düşünüyorum ama saçları henüz dökülmemiş kel olmayan kişiler için bence ideal faydalanmak için tabi bütçenizde uygunsa bu işlemlerin her sene düzenli olarak yapılması gerekiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mezoterapiyi bir dönem ayda 1 prp iki mezo olacak şekilde denedim 3 ay kadar maximum verimi aldığımı söyleyebilirim finasta kullandım sonrasında ama onun kadar etki almadım.Burada doktorun preparati da önemli neleri içeriyor?Ben kerem baykal beye yaptırdım.Çok ilgili bir doktor aslında ama bana karşı soğuk bir tavrı vardı nedense.Neyse reklam yapmak istemiyorum ama istanbul içinde mezoterapisini beğendiğim tek kisi diyebilirim içeriği kendine ait.Zaten babası ve 7 sülalesi de kel adamın yaşına göre saçı ise çok iyi on çizgi büyük ölçüde yerinde.
    Maliyeti nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında en etkili saç dolgusu onu denemeniz tavsiye ederim mezoterapiye göre çok pahalı ama içerik peptid ağırlıklı yaptıran ve dökülme konusunda çok iyi etki alan bir arkadaştan tavsiye ile yaptırdım 1 seans kadar ama yeterli değil en az 3 4 seans yaptırmak lazım tabi o ücretede saç ekimi yaptırırsın bendeki etki ise birkaç gün saçda topik varmış hissi yaratdı tabi zamanla o etki azalıyo dökülmede kısmen olsada fayda sağladı gibi.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Bu Konudaki Etiketler