7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: peptid kullanıcıları ?

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

peptid kullanıcıları ?

Forumda çok fazla etkenin yorumları var ama peptid kullanıcıları etkilerini yazmamış çok fazla denk gelmedim. Kullanan kişiler yorum yapabilermi nasıl etkiler gördüler ve kullanım tavsiyeleri nelerdir.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben yaklaşık 2 aydır düzenli olarak günde 1,5 ml kullanıyorum. Dökülmemi takip etmiyorum açıkçası çünkü önemli olan şeyin dökülen saç teli olmadığı söyleniyordu forumda o yüzden bu konuda yorum yapamayacağım ancak şakaklarımda ciddi bir toparlanma yaşadım ve hala daha küçük sarı tüyler çıkmaya devam ediyor. Tepe kısmında çok gözlemim olmadı. Ön hatta ise açılmalarım devam etti ancak sarı tüylenmeler de var. Ön hatta şakaklardaki gibi bir etki yakalayamadım. Ancak şunu da belirteyim ben olması gereken günlük dozun yarısını bazen daha azını kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben yaklaşık 2 aydır düzenli olarak günde 1,5 ml kullanıyorum. Dökülmemi takip etmiyorum açıkçası çünkü önemli olan şeyin dökülen saç teli olmadığı söyleniyordu forumda o yüzden bu konuda yorum yapamayacağım ancak şakaklarımda ciddi bir toparlanma yaşadım ve hala daha küçük sarı tüyler çıkmaya devam ediyor. Tepe kısmında çok gözlemim olmadı. Ön hatta ise açılmalarım devam etti ancak sarı tüylenmeler de var. Ön hatta şakaklardaki gibi bir etki yakalayamadım. Şunu da belirteyim ben olması gereken günlük dozun yarısını bazen daha azını kullanıyorum.

Yeni Üye
    Hocam peptid tam olarak nedir nerden temin ediyorsunuz hiç bilmiyorum rica etsem açıklayabilir misiniz

Yeni Üye
    peptid hakkında daha önce bende konu açtım ama cevap yazan olmadı.saç için kullanılan çok sayıda peptid var. bakır,biotinil,asetil tetrapeptid vb. kullanan arkadaşlar isim ve bilgi verirlerse faydalı olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peptidi Miracle hocamız hazırlıyor kendisine mesaj atarak ulaşabilirsiniz
    Günde 1.5 ml Karma Peptid
    Her gün 1 bardak yeşilçay

Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peptidi Miracle hocamız hazırlıyor kendisine mesaj atarak ulaşabilirsiniz
    Hocam peptid için Miracle hocamıza mesaj atıcam ama atılmıyor acaba siz paylaşır mısınız?