3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Vücut ağrıları-Saç dökülmesi

Vücut ağrıları-Saç dökülmesi

Sürekli olarak vücudumda özellikle de bacaklarımda ağrılar hissediyorum.Böyle hamlık ağrısı gibi tatlı ağrılar değil.Masaj ayaklarıma ve bacaklarıma çok iyi geliyor böyle sıkılması falan.Ama ertesi gün yine o katılık hissi ve hafif ağrı tekrar geri geliyor.Genel olarak da çok halsiz bir insanım.Saç dökülmesinde kalsifikasyon konusu çok dikkatimi çekiyor özellikle tepe bölgemde hise dair en ufak belirti yok dirseğim gibi sanki.D3 ve K2 vitaminleri bu kalsiyum birikmesi konusunda ne kadar etkili? Kalsifikasyon konusunda başka neler yapılabilir?

Düşük tansiyon ya da tam tersi yüksek tansiyonunuz olabilir spor yapmanız bu açıdan oldukça faydalı olacaktır. İzelementleri içeren vitamin kombinasyonu b12, omega3, ve d vitamini almanız oldukça yerinde olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşük tansiyon ya da tam tersi yüksek tansiyonunuz olabilir spor yapmanız bu açıdan oldukça faydalı olacaktır. İzelementleri içeren vitamin kombinasyonu b12, omega3, ve d vitamini almanız oldukça yerinde olur.
    Öneriniz için teşekkür ederim kesinlikle dikkate alacağım.Kalsifikasyon için başka önerileriniz varsa öğrenmek isterim.Teşekkürler.