7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Selülit kreminin içeriği?

Yeni Üye

Selülit kreminin içeriği?

Merhaba arkadaşlar tesadüfen evde selülit kremi buldum ve içeriğindeki etkenler(nane biberiye kafein karnitin ve panthenol) saçtaki kan dolaşımını harekete geçirmek için çok etkili maddeler acaba saçımızın dökülen yerlerine sürsek -özellikle şakaklara- etkisi Olur mu sizce ne dersiniz? Denemek için yüzüme azıcık sürdüm ve 5 dakikadır yakıyor. https://hizliresim.com/1Lh7el

Yeni Üye
    Niden cevap yok arkadaşlar niden??

Yeni Üye

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karnitin var, karnitin saç döker. Testo arttırır.

Yeni Üye
    içeriğinde carnitin var ve saç döktüğüne dair bir bilgiye rastlayamadım. kreatin testosteron artışı ve saç dökülmesiyle ilişkili.

Yeni Üye
    içeriğinde saça faydalı olan maddeler var. göz altı kremlerinde ve özellikle selülit kremlerinde yüksek kafein bulunuyor.kafein oranı % kaç ve saç için uygun olurmu bilemiyorum ama araştırmak lazım.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karıştırmış olabilirim haklısın. Bence bu tarz bişeyi saça sürmek anlamsız. Dökülmekte olan saçımıza en iyi şekilde muhafaza etmek ve güçlendirmek için uğraşıyoruz. Selülit kremi sürmek pek akıl karı gibi gelmedi bana. Sonuçta cilde sürmek için hazırlanmış bir krem, saçlı deri düşünülmemiş. Scalp ve scalptaki ph düzeyini tahrip edebilir.

Bu Konudaki Etiketler