8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: egzama ve losyonlar

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

egzama ve losyonlar

Arkadaşlar saçlarımda kepeklenme ve kuruma var ama losyonlarda bu etkiyi artırabiliyodur öneriniz varmı bu konuda ?
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arttirabilir prozinc mor kardeşim kesin çözüm haftada 1-2 kere dusta kullan ya yazdıklarım niye yayinlanmiyor anlamiyorum prozincden parami kazancam sanki 😂 beni bilen bilir reklam yapmam ama dene gör yani ayrica saca volum veriyor daha dolgun durabiliyo ben fon cektigim icin sac kremi kullaniyorum prozincden sonra

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seboreik dermatit için olan losyon ve şampuanlar saçı eninde sonunda yıpratır malesef.

Daha doğal şampuanlarla dönüşümlü kullanmayı denemeni tavsiye ederim.

Hele dermovate diye bi losyon varki işte doktorların yanlış kullanıma sürüklemesi androjenlerden beter vallahi geçen sene aylarca dermovate sürüp durdum kafaya ki konazol nizoral vs şampuanıda haftada max 2 defa kullanmam gerekirken ben her gün saçımı onla yıkardım egzamayı losyon şampuan falan geçireceğini hiç sanmıyorum farklı bi hastalık bende tamamen geçmiyor sürekli gelip gidiyor egzama için olan losyonlarda fena saçı döküyor bu arada

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seboreik dermatit tedavisinde saç ilk olarak 3 numaraya vurulmalı ve ondan sonra sıkı bir diyet ve sıkı bir tedavi uygulanmalı.

Saç uzunken yapılan tedaviler cevap vermiyor, en azından ben bu şekilde kontrol altına aldım.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arttirabilir prozinc mor kardeşim kesin çözüm haftada 1-2 kere dusta kullan ya yazdıklarım niye yayinlanmiyor anlamiyorum prozincden parami kazancam sanki �� beni bilen bilir reklam yapmam ama dene gör yani ayrica saca volum veriyor daha dolgun durabiliyo ben fon cektigim icin sac kremi kullaniyorum prozincden sonra
    hocam prozinc ne zaman kullandım kepekler tavan yaptı bu nasıl oluyo anlamadım aynı şekilde sebamed kepek şampunıda yaramadı ? Kepek şampuanları bende tam tersi etki yaratıyo en iyisi haftada bir konozal diğer günler nemlendirici şampuan.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Konozol ketoral bence sac dokuyor kullanmiyorum ozaman vichy dene maddi durumun iyiyse

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    clear cool sportif mentol (mavi olan) dene bendede sebamed kepek yapıyordu bir bu şampuanda yapmıyor bende öteki türlü hangi şampuanı kullansam derim pul pul oluyor.