Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yeni bir tedavi şekli

Yeni Üye

Yeni bir tedavi şekli

Hocalarım 18 19 yaşında bir bireyin için nasıl bir tedavi olur sizce ve bu tedavi ile ne kadar zaman da sonuç alabilirim. Sizinde ekleyeceginiz şeyler varsa söyleyin
    https://hizliresim.com/lKwAJz

Bu tedaviyle saçı kurtaramazsın ama karaciğeri kesinlikle kaybedersin başarılar diliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç durumunu paylaşsan daha faydalı olur.

Haftada 1 kez finas kullanımının bir faydası olacağını sanmıyorum. Tedaviye almana gerek yok bence.

Saç durumuna göre tavsiyede bulunmak daha doğru olur bence.

Yeni Üye
    Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tedaviyle saçı kurtaramazsın ama karaciğeri kesinlikle kaybedersin başarılar diliyorum
    Daha iyi bir tedavi şekliniz varsa buyrun hocam hodri meydan 😂😅

hocam fotoya bakmak için leptopu yan yatırdım

tedavin güzelde bu yaşta finası kullanma derim .
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Yeni Üye
    Alıntı bumba36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocalarım 18 19 yaşında bir bireyin için nasıl bir tedavi olur sizce ve bu tedavi ile ne kadar zaman da sonuç alabilirim. Sizinde ekleyeceginiz şeyler varsa söyleyin
    https://hizliresim.com/lKwAJz
    Saç durumunuzla alakalı fotoğraflar yükleyin, bu çok yoğun bir tedavi gibi geldi bana

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana sorarsan,
    seti kafein iyi
    çinko p5p oralde bir cacığa yaramaz topikal yapmalısın ben azelaik de eklerdim
    d vitaminin eksik değilse karaciğeri yorar
    finasterid geç
    xpecia işe yarayan görmedim
    kabak çekirdeği işe yarayacağını düşünmüyorum
    nane çayı testonu düşürür hormonla oynama
    dermaroller abartmadan kullan
    bütçen varsa cell de ekleyebilirsin
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Çinko eksikliği varsa dht daha fazla artıyo bence . Bende çinko eksikliği vardı bi ara çinko takviyesi kullandığımda saç ve yüzde ki yağlanma bitmişti. Günlük çinko (10-15 mg arasıydı galiba) alımına dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum.. Finasterid için yaş küçük bence kullanma.

çinko aromataz inhibitörüdür. ben aromatazı yüksek olan bireylerde free test düşük olduğu için vücudun dht arttırdığını düşünüyorum.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

dostum seti cell yap zix ekle arada d çekirdek çitlersin inşallah uzun yıllar korur saçını

Sayfa 1/2 12 SonSon