5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Alternatif tedavi tavsiyesi

Yeni Üye

Unhappy Alternatif tedavi tavsiyesi

Selamlar herkese 20 yaşlara kadar hafif önlerde dökülme olan saçım son 3 yıldır neredeyse hiç uzamıyor, sadece ense ve yanlar belli uzunluğa geliyor ancak kahkül kısmından 5 santim geriya kadar hiç bir uzama maalesef alamıyor ve tabili seyreklikte mevcut. İlk başta sadece önlerde seyreklik olduğunu sandığım saçım, 3 numaraya vurduktan sonra beni epey üzdü şuanda cidden bir yaşlanmışlık tribine de girmedim değil şuana kadar hiç bir tedavi kullanmadım. Bir dönem sadece saç ektirmeyi düşündüm ancak onun öncesinde 1 sene kadar bir tedavi denemeyi düşünüyorum. 24 yaşındayım bu konuyla alakalı İstanbulda bir doktor? ya da tedavi önerebilirmisiniz?
    Evet biliyorum forumdaki güncel tedavi opsiyonlarını ancak sarışın ve beyaz tenli olduğum için cildim çok hassas ve çok aşırı kepekleniyor saçlarım, konazol düzenli kullanıyorum. Cinsellik sorunları gibi yan etki sorunlarının olmaması benim için tedavi anti androjen spreyden bu yüzden uzak durmaya çalışıyorum, daha güvenli tedavi tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın.
    Teşekkürler

Yeni Üye
    Seti,cell,kafein,ru gibi losyonlar mevcut forumda bu losyonların yan etkileri yoktur alerjiniz yok ise tabiki bu losyonları araştırmanızı tavsiye ediyorum iyice forumu inceleyip bütçenize göre uygun tedaviler oluşturabilirsiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vertex çok kötü dğeil, tepede biraz seyrelme var tabi. Ama şakaklarda durum bir tık daha kötü.

Şakakları toparkamak çok zor iş, o konuda net bir umut vermek istemem. Gelişme olur olmaz bi denemek lazım.

Forumda miracle losyon konularını ve advancell (cell losyon) konularını bir kurcala kardeşim. Benim aklıma bu iki losyon ile bi kombin oluşturmak geliyor ilk etapta. Tab işr yarar mı yaramaz mı bilemiyorum, gelişme görmezsen başka bir tedavi denenmeli.

Miracle losyonu kendin hazırlayabilirsin. Cell losyon içinse miracle admine bi mesaj at. Kendisinden tedarik edebilirisn.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ek olarak tedavinde mutlaka dermaroller/dermastamp olsun. Haftada iki sefer 5dk bekleyerek ketoral/konazol şampuan uygulaması da olsun.

Bu Konudaki Etiketler