Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 9 senelik minoxil÷proscar kullanımı

Banned
    Minoxilden nasıl yanetkiler gördünüz

Minox herhangi bir yan etki yapmadı yeni halimin fotolarını attım ama saçlarım biraz kirli idare edin yan etki olarak yazdıklarım dışında birşey yok olmadı da döngü de yaz aylarında yıpranmadan dolayı biraz oluyor
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20200530_101715.jpg‎   IMG_20200530_102018.jpg‎  
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam şunu sormak istiyorum cevaplarsanız sevinirim ben min+dut losyon kullanıyorum 1 yıldır 4 ay kullandım saçlarım baya çıktı. Sonra baya döküldü hicbisey kalmadı. Sonra yeniden devam ettim ara vermeden 4 ayda resmen saç ektirmis gibi oldum heryer kapandı 6.aya girdim kullanmadan önceki halime döndüm. Yani döngü meselesi. Sizce bu böyle gider mi? 4.ayimda gene çıkışlar başlar mi sizde döngü oldu mu ve nasıl engellediniz?

Bende öyle olmadı hocam ekstra çaba da harcamadım çok agresif bir dökülme yoktu yavaş yavaş tepem açılıyordu artık millet saçlar dökülmeye başlamış diyordu arada biotin takviyesi falan yapıyorum ekstra birşey kullanmıyorum ketoral şampuan da kullanıyorum haftada 1 falan
    minox+proscar
    haftada bir ketoral şampuan

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun hocam

Alıntı emrebrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende öyle olmadı hocam ekstra çaba da harcamadım çok agresif bir dökülme yoktu yavaş yavaş tepem açılıyordu artık millet saçlar dökülmeye başlamış diyordu arada biotin takviyesi falan yapıyorum ekstra birşey kullanmıyorum ketoral şampuan da kullanıyorum haftada 1 falan
    Hocam acaba proscar olanından mı kullanıyorsunuz?

Evet proscar 5 e bölüp içiyorum

Bende finasterid 1.25mg kullanıyorum fakat yaz ayından mı ramazandan mı neden olduğunu bilmiyorum ama saçlarım fena dökülüyor kışın çok iyi toparlamıştı şuan saçımı bariz seyreltti dökülme sizinde başınıza yaz aylarına doğru böyle bişey geldimi acaba

beyler bu dut losyon yazdığınız ne oluyor ve proscar ne

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstler hala seyrek, yatay taradığın için kapalı gözüküyor.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon