Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaşım 20 genetik dökülme sebebi ile çok fazla döküldü saç kalmadı ne önerirsiniz minoxil mi yoksa miracle mi

Yeni Üye

Yaşım 20 genetik dökülme sebebi ile çok fazla döküldü saç kalmadı ne önerirsiniz minoxil mi yoksa miracle mi

Yaşım 20 genetik dökülme sebebi ile çok fazla döküldü saç kalmadı ne önerirsiniz bu siteye yeni kayıt oldum

fotoğraf atsaydın keşke ona göre bişey önerebilirdik
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Yeni Üye
    Hocam fotoğraf nasıl atılıyor bilmiyorum zaten kafada resmen tuy gibi kaldı saç

Yeni Üye
    Alıntı Hero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam fotoğraf nasıl atılıyor bilmiyorum zaten kafada resmen tuy gibi kaldı saç
    Agresif bir dökülme yaşamışsın gibi görünüyor maddi durumun imkan verirse miracle losyon, seti, cell vs.
    gibi etkenler var bunları miracle dan temin edebilirsin ayrıca foto yüklemeye utanmana gerek yok kardeşim burda herkes aynı dertten muzdarip.

Yeni Üye
    Hocam utanmak dan değil fotoğraf yüklemeyi bulamadım Bi türlü nasıl yapıldığını yoksa zaten sizler bizim için uğraşıyorsunuz

Hocam utanmak dan değil fotoğraf yüklemeyi bulamadım Bi türlü nasıl yapıldığını yoksa zaten sizler bizim için uğraşıyorsunuz
    https://hizliresim.com/

bu siteden yükle çıkan linki kopyala ve o linki koy.
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçların çok fazla dökülmüş ve kalanlar da gitmeye müsait acilen derin insülin iğnelemesine başlamasın ayriyeten minoxilin içine antiandrojen de katabilirsin ya da miracle losyon yapabilirsin.Buna binaen sabah aksam etken kullanman gerekeceği için miracledan setipiprant ve ruda temin edebilirsin.Bunlara ek olarak dermatologa gidip vitamin ve hormon testi yaptırmak istediğni söyle.Hormonel bozukluklar veyahut vitamin eksiklikleri de süreci agresifleştirmiş olabili

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam daha once nerdeydiniz saclariniz bitme noktasina gelincemi tedavi yontemi ariyorsunuz moral bozmak istemem ama
    Cok saglam bi program hazirlamaniz lazim ve bunlari monoton haline getirmelisiniz anca kurtarirsiniz
    Sitedeki tedavi yontemlerine bakin
    Tabi bütçe durumunuzda önemli

Yeni Üye
    Yaşım 20 genetik dökülme sebebi ile çok fazla döküldü saç kalmadı ne önerirsiniz bu siteye yeni kayıt oldum
    Keşke dökülmeyi farkettiğiniz gibi gelseydiniz ama bu forumda bu durumdan çok iyi hallere getirenler oldu hocam sağlam bir tedavi uygulamanız lazım

Sayfa 1/2 12 SonSon