Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Bir bakarmisiniz (ss li)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dayina cekmissin saçlar kuvvetli duruyor genel seyrelme yok

Yeni Üye
    Hocam rica ediyorum sizden, hangi marka bittim sabunu kullanıyorsunuz rica etsem soylermisiniz. Piyasada Cok sahte ürün var, Ben ınstagramdan aldım inanın kullanıyorum fakat korkarak kullanıyorum kim bilir içinde ne var diye

hocam instagramdan bırak sabunu telefon kılıfı bile alınmaz çok güvenilir bir marka olmadıkça int üzerinden alışverişi önermiyorum . çevrene sorup iyi bir aktardan bıttım sabununu temin edebilirsin öyle pahalı bişeyde değil zaten
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Yeni Üye
    Hemen hemen aynı durumdayız ama benim yaşım 20 tedavi uygulamama rağmen bana mısın demiyor açılıyor sağdan soldan ve ortadan

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seti cell bıttımı öneriyorum sana sabunla vakit kaybetme üzülürsün ilerde
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

kardeşim yazdığına göre ailede kellik mevcut. arkadaşların yazdığı gibi hiç sabunla falan uğraşma. parana ve zamanına yazık. haftada en fazla 2 kez ketoral şampuan kullanabilirsin başlangıç olarak. bu kafa derisindeki dht'yi azaltır ve travmayı önler.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12