8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Genetik Saç Dökülmesi Tavisyelerinize Açığım (Resimli)

Genetik Saç Dökülmesi Tavisyelerinize Açığım (Resimli)

Selam saygı değer hocalarım ve abilerim bi önceki açtığım konuda saçlarım kısaydı şimdi biraz uzadı ve seyrelen yerler daha net gözükmeye başladı .

Şimdilik imzamdaki tedavileri uyguluyorum çünkü öğrenciyim1 ay sonra sınavım var asıl tedavilerime yazın başlayacağım bunları biraz olsun korumak için yapıyorum.
    Hocalarım şimdi şuanlık saçım dökülmüyo çok şükür fakat son 2 yılda saçlarım baya açıldı ve seyreldi hatta geçen sene saçlarıma şekil verebildiğim yerlere şimdi şekil veremiyorum yani dökülmem daha yeni aklımda seti ve cell tedavisi var uzun süreli kullanım olarak toplu bi şekilde alacağım . önemli bi sınavıma 1 ay kalmışken bide saçımı böyle görmek dahada psikolojimi bozdu . şimdi aklımdaki tedavileri yazacağım bunlardan sonuç alırmıyım sizce ve önerdiğiniz bir ekstra bişey yada onun yerine bunu kullan tarzı tavsiyelerinize açığım . şimdiden teşekkürler

1)Seti + Cell (Hergün)
    2)Zix (Hergün)
    3)Şakaklara Ketoral Ve Azalderm Krem
    4)Haftada 1 veya 2 Ketoral Şampuan
    5)Hergün 15 Dk Masaj
    6)Haftada 2 İğneleme [Losyonlarla birlikte]-----[Dermastamp (1 yada 1.5)mm]
    7)Oral Olarak : Kabak Çekirdeği , Yeşilçay ve Zerdeçal Olabilir.

Oral olarak fin dut gibi etkenlere bulaşmak istemiyorum baktınız tedaviler işe yaramıyor en son minox kullanmayı düşünüyorum.

NOT: Saçlarım genetik olduğunu biliyorum çünkü dayımınki gibi dökülme mevcut .

Şu aralar biraz saldım fakat su tüketimime ve beslenmeme dikkat ediyorum.

https://hizliresim.com/4tLz7P

https://hizliresim.com/vloRzA

https://hizliresim.com/v2tQWi
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Hocalarım yukarıda belirttiklerim yapmak istediğim tedaviler ve bitane resim silinimiş sanırım yeniden atıyorum

https://hizliresim.com/S52p5U
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarının durumu kötü değil kesnlikle. Buna açılma demek doğru olmaz bence. Saçlarını koruyabilmek, belki bir nebze toparlayabilmek için, şu an uyguladığın tedavi gayet iyi bence. Yaşına göre seçtiğin etkenler gayet yerinde. Özetle güzel ve etkili olabileceğini düşündüğüm bir tedavi planı. Sabırla, disiplinle 4-5 ay uygulamaya devam et. Ara ara fotolarını çek stokla. Eski fotolarla kıyaslama şansın olur.

Sınavında bol şans dilerim. Sen işine odaklan, iyi bir üniversite sana çok şey getirir. İyi çalışmalar.

Bence saçların gayet iyi duruyor dostum

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarının durumu kötü değil kesnlikle. Buna açılma demek doğru olmaz bence. Saçlarını koruyabilmek, belki bir nebze toparlayabilmek için, şu an uyguladığın tedavi gayet iyi bence. Yaşına göre seçtiğin etkenler gayet yerinde. Özetle güzel ve etkili olabileceğini düşündüğüm bir tedavi planı. Sabırla, disiplinle 4-5 ay uygulamaya devam et. Ara ara fotolarını çek stokla. Eski fotolarla kıyaslama şansın olur.

Sınavında bol şans dilerim. Sen işine odaklan, iyi bir üniversite sana çok şey getirir. İyi çalışmalar.
    Çok sağolun hocam.
    Bu arada herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Tedavime d3 omega 3 ve biotin haplarını eklemeyi düşünüyorum forumda birkaç kişiyle konuştum biotinden istediği verimi alamadığını söylemiş bunların yanına ekleyebileceğim bi vitamin takviyesi varmı yada bunlar yerine supradyn yada pharmaton gibi multivitaminleremi yönelsem ?
    Şimdilik:
    Masaj(Hergün)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunu wn sağlam, vitamin testinden sonra anlayabilirsin. Eksiğin var mı yok mu?

Ben medobiocomplex-e kullanıyorum. Haa direkt faydası oldu mu? Bilemem. Gözle görülür birşey farketmedim. Vitaminlerin benim durumum özelinde saç dökülmesine o kadar da etki etmediği kesin, onu söyleyebilirim. Sadece destek tedavi olması adına devam ediyorum. ( belki 10-11 aydır kullanıyorum aralıksız)

Yeni Üye
    Bu seti ve cell ne oluyor siteye bugün girdim hep yazılmış ama anlayamadım ne olduğunu

saç dökülmesi için topikal olarak kullanılan yanetkisiz etkenler forumu biraz daha araştırıp ne olduğunu öğrenebilirsin
    Şimdilik:
    Masaj(Hergün)
    (Ketoral Krem)(Hergün)