Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bundan 2 sene önceki saçlar

Yeni Üye

Bundan 2 sene önceki saçlar

Başlık ta da dediğim gibi ah o eski günler . Şu genç yaşımızda düştüğümuz hallere bakın . Sizinde gözlemleriniz sonucu ne kullanmalıyım yaşım 19 . Formu gereğinden fazla okudum . Fakat hala bir fikir yok aklımda nasıl geri getireceğim kendimi mental olarak hazırladım artık oral ilaçlara da. Bulaşabilirim sebebini de bulamıyorum büyük bir ihtimalle erkek tipi olabilir bana bir yol gösterin

Şu an ki halim
    https://hizliresim.com/AraOvQ

2 sene önceki 2018
    https://hizliresim.com/aSUUOI

Alıntı bumba36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık ta da dediğim gibi ah o eski günler . Şu genç yaşımızda düştüğümuz hallere bakın . Sizinde gözlemleriniz sonucu ne kullanmalıyım yaşım 19 . Formu gereğinden fazla okudum . Fakat hala bir fikir yok aklımda nasıl geri getireceğim kendimi mental olarak hazırladım artık oral ilaçlara da. Bulaşabilirim sebebini de bulamıyorum büyük bir ihtimalle erkek tipi olabilir bana bir yol gösterin

Şu an ki halim
    https://hizliresim.com/AraOvQ

2 sene önceki 2018
    https://hizliresim.com/aSUUOI
    Selam büyük ihtmal şuan 18-22 yaş aralığındasındır diye tahmin ediyorum.
    aradan çok uzun bir zaman geçmemiş kendine uygun bir tedavi uygulayarak güzel sonuçlarda alabilirsin .

seti , cell , ru , cafein gibi etkenleri araştır derim sitede onlarca konu açık .
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet erkek tipi gibi görünüyor. Diffuse thinning tipinde bir dökülme. Açıkcası en çok başarı alınan dökülme tipi için rahat olsun, forumdaki tedavilerle zaman kaybetmeden başlamanı öneririm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyon ve cell başlayabilirsiniz.

3-4 ay kullanın, etki görmez gelişme görmek isterseniz minoxil de ekleyebilirsiniz. Ama döngü olayını da gözönünde bulundurun.

Yeni Üye
    Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam büyük ihtmal şuan 18-22 yaş aralığındasındır diye tahmin ediyorum.
    aradan çok uzun bir zaman geçmemiş kendine uygun bir tedavi uygulayarak güzel sonuçlarda alabilirsin .

seti , cell , ru , cafein gibi etkenleri araştır derim sitede onlarca konu açık .
    Hocam bu etkenlerin 4 tanesinide kullansam yanına miracle ve şok için minoxil gibi ağır bir şekilde

Yeni Üye
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet erkek tipi gibi görünüyor. Diffuse thinning tipinde bir dökülme. Açıkcası en çok başarı alınan dökülme tipi için rahat olsun, forumdaki tedavilerle zaman kaybetmeden başlamanı öneririm.
    Hocam söylediğim gibi pek bir şey anlamadım ama sizin gibi insanlar oldukça hep beraber başaracağız bana ne önerisiniz

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon ve cell başlayabilirsiniz.

3-4 ay kullanın, etki görmez gelişme görmek isterseniz minoxil de ekleyebilirsiniz. Ama döngü olayını da gözönünde bulundurun.
    Hocam sürekli değilde şok için kullanabilirim sanırım bunun için ne dersiniz

Yeni Üye
    Her türlü etkene hazırım sadece bana tedavi önerin

Yeni Üye
    Hocalarım birkaç soru sormak istiyorum da bu döngü sorunu minoxun içindeki ppg nin saç derisini zamanla tahriş etmesinden ötürü mü kaynaklanıyor ? Minoxidili kendimiz saf halini temin edip kullansak bu döngü sorunundan kurtulabilir miyiz ?

Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocalarım birkaç soru sormak istiyorum da bu döngü sorunu minoxun içindeki ppg nin saç derisini zamanla tahriş etmesinden ötürü mü kaynaklanıyor ? Minoxidili kendimiz saf halini temin edip kullansak bu döngü sorunundan kurtulabilir miyiz ?
    Kurtulamassın ,beraber çıkan saçların fazlarıda birbirine yakın olur, saf minox kullanılmasının amacı ppg nin saç derisinde yapacağı kaşıntı, kabuklanma vs den kurtulmak bu da saçlara iyi gelecektir tabi ama döngüyü engelleyeceğini ben düşünmüyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon