Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Saçımdan dolayı psikolojim bozuldu

İgneleme ve minoxidil ile başlayabilirsin..Yeşil çay tüketebilirsin, ek olarak setipiprant'ıaraştırabilirsin(ama bir minoxidil gibi etkili bir cevap verecegini zannetmiyorum)..Tepe bölgesinde cell losyon ile başarıya ulaşmış kişiler de var sitede onları da araştırabilirsin ve maddiyatin yeterse alabilirsin cell losyonu..Sac masajı basit gibi gelebilir ama bu tedavilere ekleyebilirsin..Ek olarak probiyotik beslenmeye ağırlık verebilirsin...Ben sana yazdıklarımın birçoğunu yapamıyorum ama sen güç yetirebilirsen bu tedavilerle bir yerden baslamani tavsiye ederim..

Yeni Üye
    Alıntı Firt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 26 yaşındayım ve yaklaşık 2 yıldır saç dökülmem başladı, yoğun olarak vertexde açılma var ancak son günlerde şakaklarda ve şakakların önünde tersten hilal şeklinde sadece önde bir tutam kalacak şekilde dökülmeye devam ediyor.

Saçım kuruyken döküldüğünü pek hissetmiyorum ve görmüyorum, yastığımda hiçbirşekilde kıl felan görmüyorum, genellikle duşta dökülüyor ve bu olay psikolojimi çok yıprattı sinirli birisi haline geldim, merdivenlerden inerken bile arkamda birisinin olmasını istemiyorum, çünkü tepe noktasını görebiliyor

Forumda biraz araştırma yaptım ancak kendime uygun tedavi yöntemini bulamadım, forumda birçok kısaltma kullanılıyor, örneğin seti, cell, ru gibi ve bunları nasıl tedarik edeceğimii hazırlayacağımı, nasıl kullanacağımı bilmiyorum, miracle losyon forumda şuan revaçta değil acaba daha farklı yöntemler mi bulundu ? Kullanmamı tavsiye edermisiniz ? Eczaneden finasterid aldım ancak kullanıp kullanmama tereddütündeyim.
    Tavsiyelerinize cidden çok ihtiyacım var.

Vertex

https://hizliresim.com/bckiBQ

Şakaklar ters hilal, taç şeklinde dökülüyor.

https://hizliresim.com/SxNhUr
    Hocam benim yaş 20, ben de aynı şekilde merdivenden inerken falan sürekli arkayı kontrol ediyodum, arkadaşlarla yürürken en arkada kalmaya çalışıyordum, o psikolojiyi anlıyorum yani. Bir cildiye doktoruna göründüm herkes gibi, ki özel bir hastanede, ismi duyulmuş olan bir doktordu, direkt finas verdi bana, o gün tam anlamıyla anlamış oldum doktorların çokta bir şey bilmediğini. Doktordan çıkınca direkt miracle hocaya mesaj attım, kesinlikle kullanmamamı, öncesinde bir sürü tedavi olduğunu belirtti ve ben de cell'e başladım, yukarıda konumun linkini atmışlar, gelişmeleri oraya yüklüyorum, şu süreçte ben de gördüklerimden memnunum, buraya yüklediğimin 4-5 katı dosyalar telefonumda var, videolar vb. Detaylıca kontrol ediyorum ve gelişme olduğunu farkediyorum, tavsiyem, kendi izlediğim yol, uzun saçla cell kullanmak pek mümkün olmuyor, saçı 3'e vurup kullanmaya başlayabilirsiniz, dermaroller mutlaka olmalı diye düşünüyorum, miracle hoca her gün yap dedi ben 2-3 günde bir yapıyorum, 2. Kutuya başlarken, daha da açılmıştı çünkü cell, dökülecek olanları da döküyor oncesinde, sonra ise düzenli kullanımla ki bu çok önemli ve dermarollerla ben etkileri 3.-4. Ayda almaya başladım, aralık sonunda kullanmaya başlamıştım diye hatırlıyorum, nacizane tavsiyem, hızlı toparlamak için sağlığı riske atmamak, ben cell yanına seti eklerim diye düşünüyodum ancak yalnızca cell beni tatmin etti, öncelikle güvenli etkenlerden başlayınız.

Yeni Üye
    Alıntı Talepkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim yaş 20, ben de aynı şekilde merdivenden inerken falan sürekli arkayı kontrol ediyodum, arkadaşlarla yürürken en arkada kalmaya çalışıyordum, o psikolojiyi anlıyorum yani. Bir cildiye doktoruna göründüm herkes gibi, ki özel bir hastanede, ismi duyulmuş olan bir doktordu, direkt finas verdi bana, o gün tam anlamıyla anlamış oldum doktorların çokta bir şey bilmediğini. Doktordan çıkınca direkt miracle hocaya mesaj attım, kesinlikle kullanmamamı, öncesinde bir sürü tedavi olduğunu belirtti ve ben de cell'e başladım, yukarıda konumun linkini atmışlar, gelişmeleri oraya yüklüyorum, şu süreçte ben de gördüklerimden memnunum, buraya yüklediğimin 4-5 katı dosyalar telefonumda var, videolar vb. Detaylıca kontrol ediyorum ve gelişme olduğunu farkediyorum, tavsiyem, kendi izlediğim yol, uzun saçla cell kullanmak pek mümkün olmuyor, saçı 3'e vurup kullanmaya başlayabilirsiniz, dermaroller mutlaka olmalı diye düşünüyorum, miracle hoca her gün yap dedi ben 2-3 günde bir yapıyorum, 2. Kutuya başlarken, daha da açılmıştı çünkü cell, dökülecek olanları da döküyor oncesinde, sonra ise düzenli kullanımla ki bu çok önemli ve dermarollerla ben etkileri 3.-4. Ayda almaya başladım, aralık sonunda kullanmaya başlamıştım diye hatırlıyorum, nacizane tavsiyem, hızlı toparlamak için sağlığı riske atmamak, ben cell yanına seti eklerim diye düşünüyodum ancak yalnızca cell beni tatmin etti, öncelikle güvenli etkenlerden başlayınız.
    Hocam cell dediğiniz nedir ? kısaltmalardan anlamıyorum. miracle losyon tavsiye edermisiniz ?

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İgneleme ve minoxidil ile başlayabilirsin..Yeşil çay tüketebilirsin, ek olarak setipiprant'ıaraştırabilirsin(ama bir minoxidil gibi etkili bir cevap verecegini zannetmiyorum)..Tepe bölgesinde cell losyon ile başarıya ulaşmış kişiler de var sitede onları da araştırabilirsin ve maddiyatin yeterse alabilirsin cell losyonu..Sac masajı basit gibi gelebilir ama bu tedavilere ekleyebilirsin..Ek olarak probiyotik beslenmeye ağırlık verebilirsin...Ben sana yazdıklarımın birçoğunu yapamıyorum ama sen güç yetirebilirsen bu tedavilerle bir yerden baslamani tavsiye ederim..
    minox için güvenilir değil diyolar, cell losyon nedir bilmiyorum konusunuda bilmiyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cell losyon nedir bilmiyorum konusunuda bilmiyorum.
    anasayfaya dönün soldaki tabloda ana bütün konular var göz gezdirin.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam cell dediğiniz nedir ? kısaltmalardan anlamıyorum. miracle losyon tavsiye edermisiniz ?

minox için güvenilir değil diyolar, cell losyon nedir bilmiyorum konusunuda bilmiyorum.
    Dostum cell dediğimiz losyon, miracle adminin hazırladığı bir losyon. Advancell olarak değişti yakın zamanda adı.

Bu linkte forumdaki konusu. Güzel sonuçlar var.
    https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=1460

Bazı arkadaşlarda çok güzel çalıştığını görüyoruım. Tabi herkeste aynı oranda faydalı oalcak diye birşey yok ama denemeden de bilemezsin.

Tedarik için miracle admine mesaj atabilrsin.

Yeni Üye

CELL, Miracle hocanin hazirladigi bir losyon, biz kendisinden kargoyla alıyoruz, kendisine özel mesaj atmanız gerek almak için.

Yeni Üye
    Alıntı Talepkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CELL, Miracle hocanin hazirladigi bir losyon, biz kendisinden kargoyla alıyoruz, kendisine özel mesaj atmanız gerek almak için.
    Kendisine 2 defa konu linkini mesaj attım geri dönüş yapmadı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12