8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Saçlarıın durumu nedir arkadaşlar ne yapmalıyım?

Banned

Post Saçlarıın durumu nedir arkadaşlar ne yapmalıyım?

Öncelikle iyi bayramlar arkadaşlar günde 1 fincan yeşil çay içiyorum, 2 avuç kabak çekirdeği tüketiyorum birde 2500 mcg biotin kullanıyorum şuan için elimden bu geliyor vitaminlerimi ölçtürüp kerozan vs. de kullanabilirim eksik çıkarsa. Sivilceli, yağlı bir cildim var ve başka bir forumda ense ve kulak üstü dökülme diye birşey duydum artık dupa mı retrograde mi tam anlamıyorum arkadaşlar bana finas ya da minox olmadan bir tedavi söyleyebilir misiniz? Minox kullanmam asla ama 1 -2 sene sonra kullanmayı düşünüyorum finas.Yaşım 22

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1- Fotoğraflarınızı hizliresim gibi sitelere yükleyip link'ini bırakın.
    2- Günde 1 kg kabak çekirdeği de yesen, 1 lite yeşil çay da içsen çözüm olmayacak.
    3- Biotin kullanıyorsun ama dökülme sorunu varken biotin ne işine yarar? Tırnak güzelliği saç güzelliği için kullanıyorsan orası ayrı ama saçın dökülmeye devam ettiği sürece eksiklik yoksa biotin dökülmene engel olmayacak.

Fotoğraflarınızı yükleyin insanlar fotoğraf görmeden tavsiyede/öneride bulunamaz.

Banned
    Fotoğraflar yükledim unutmuşum teşekkürler, 2. olarakta sende işe yaramadı diye kimsede işe yaramıyacak diye birşey yok direk kapsül olarak bile kullanan fayda gören var ve saçlarımın kalınlaşmasını bir nebze olsada istediğim için kullanıyorum mantıken kalın saç güçlü kök demek son olarakta lütfen muhalefet olmak için mesaj atmayın.

Dostum gayet sağlıklı duruyor saçın bence

Banned
    Alıntı Saçbakık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum gayet sağlıklı duruyor saçın bence
    Hocam dökülürse şayet en az zararla çıkmak istiyorum bu işin içinden hani her türlü gıda olur maske olur rutinleriniz varsa saça iyi geliyor dediğiniz dinleyebilirim teşekkürler bu arada katıldığınız için.

Banned
    Kardeşim saçlarının durumu kötü degil bence o tepede de büyük ihtimal 2 tane dönerin var senin ve 2 si yan yana gelmiş ondan öyle gözüküyor ama ailende genetik kellik varmı baban amca adayı dedelerde bilmiyorum eger varsa bu tedaviler sadece yardımcı tedavi olabilir biotinin de yeşilçayın da kabak çekirdeginin de elbet faydası var saça fakat eger genetik kelligin varsa bunlar önüne geçemez bunun

Banned
    Alıntı Kelbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim saçlarının durumu kötü degil bence o tepede de büyük ihtimal 2 tane dönerin var senin ve 2 si yan yana gelmiş ondan öyle gözüküyor ama ailende genetik kellik varmı baban amca adayı dedelerde bilmiyorum eger varsa bu tedaviler sadece yardımcı tedavi olabilir biotinin de yeşilçayın da kabak çekirdeginin de elbet faydası var saça fakat eger genetik kelligin varsa bunlar önüne geçemez bunun
    Reis valla nokta atışı yaptın ama eksik 3 tane döner var kafa kafa değil maşallah babamın saçları seyrek şakaklar yok ama var saçları dayılarında saçları var amcamın biri kel diğeri bakımsızlıktan orman gibi. Elbette bunlar genetik dökülmeyi önlemez ama seyrini hafifletebilir veya genetik değilsede saçlar beslenmiş olur. Biotin bittikten sonra kerozan tablet kullanmayı düşünüyorum.