Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Yaşım 21 ve geç kalmak istemiyorum nw3 RESİMLİ

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracle losyon için önerebileceğiniz bir tonik var mı isana,ossion,tresan gibi çünkü elseve in siyah şişesi piyasada yok onun yerine pembe olan var ama aldactone onda çözülmüyor..
    Miracle losyona ait konuda, epeyce alternatif ürün adı verildi. Oraya bakabilirsiniz.

Yeni Üye
    Teşekkür ediyorum hocam

Yeni Üye
    Hocalarım şuan içinde bulunduğumuz kötü durumlardan ötürü minoxidil ile avodartı ve miracle losyon için aldactone,diane35 alamıyorum şu sıralar sadece sabah ve yatmadan önce izokonazol içeren travocol kullanıyorum arada nemlendirici kremler sürüyorum kafama kuru kalmasın saç derim diye ve 30 gün boyunca zerdeçal kullanıyorum akşamları sadece 1 kaşık ve yeşil çay içiyorum her gün 4-5 bardak şuan hiç kaşıntım kalmadı eskiden günde birkaç kez saçlarım kaşınırdı masajda yapıyorum aklıma geldikçe kafama şu 4-5 gündür kafamı eğip saçlarımla oynuyorum ve dökülme göremiyorum elimi ıslatıp elimi geriye doğru götürüyorum fakat elime de saç teli gelmiyor dikkatli bakınca saç derimden çıkan saçlar görüyorum nokta nokta fakat tatmin edici değil acaba sinsi dökülme mi var yoksa gerçekten bazı şeyler işe mi yarıyor ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12