Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Okuyup tavsiye verirseniz çok sevinirim çaresizim RESİMLİ

Okuyup tavsiye verirseniz çok sevinirim çaresizim RESİMLİ

Arkadaşlar 3 aydır sett cell ve vitamin takviyesi alıyorum yaşım 19 saçlarım stresten 1 senede Yok oldu diyebilirim bu durum piskolojimi çok etkiliyor ne yapacağımı bilmiyorum tavsiyeniz nedir

Banned
    3 ay önce ki resmin mi bu yoksa şuan ki mi önce sonra olarak resimlerini atarsan daha çok yardımcı olan olur kardeşim

Yeni Üye
    Kardesim gecmis olsun minoxili al xpecia tablet al sampuan kullanma bittim sabunu gibi dogal bir sanun al ilk ay gunde 2 tane xpecia tablet ic her gun sabah aksam minox 5 fıs ikinci ay xpecia gunde bir e düşür dermaroller i hergun uygula cok fazla kan akiticam diye ugrasma her gevtigin zeminde sadece hafif elinin ağırlığıyla 6 kez geç yeter dermarollerdan 5- 10 dk sonra minox uygula net diyorum 3 ayda o acikliklarin hepsi kapanicak saçın bu tedaviye cok uygun afterini bekliyorum kardeşim.Şifa olsun.

Alıntı 1996muro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim gecmis olsun minoxili al xpecia tablet al sampuan kullanma bittim sabunu gibi dogal bir sanun al ilk ay gunde 2 tane xpecia tablet ic her gun sabah aksam minox 5 fıs ikinci ay xpecia gunde bir e düşür dermaroller i hergun uygula cok fazla kan akiticam diye ugrasma her gevtigin zeminde sadece hafif elinin ağırlığıyla 6 kez geç yeter dermarollerdan 5- 10 dk sonra minox uygula net diyorum 3 ayda o acikliklarin hepsi kapanicak saçın bu tedaviye cok uygun afterini bekliyorum kardeşim.Şifa olsun.
    hocam şuan elimde sett le cell var onlarla birlikte x pecia olsa olmazmı

Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay önce ki resmin mi bu yoksa şuan ki mi önce sonra olarak resimlerini atarsan daha çok yardımcı olan olur kardeşim
    Eski resimlerim vardı fakat bulamıyorum bulursam atarım hocam

Yeni Üye
    Beninoxun cok daga verimli ve hizli bir etki yapacağı kanısındayım rabiki olumlu etki yapar cell le settlede ama dedigim.gibi

Alıntı 1996muro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarollerle birlikte minoxil'i kullanması çarpıntı ya da kalp sıkışması olasılığını arttırmaz mı?

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermarollerle birlikte minoxil'i kullanması çarpıntı ya da kalp sıkışması olasılığını arttırmaz mı?
    kalp çarpıntısı herkeste olan bi yanetki değil araştırmalarda dermarollerla birlikte kullanımının etkiyi baya arttırdığı gözlemlenmiş.
    Şimdilik:
    Yeşil Çay - Azelaik Asit - Zix Karışımı(Hergün[Şuanlık kokudan dolayı yapmıyorum])
    Masaj(Hergün)
    (Karanfil Suyu)(Her Banyodan Sonra)
    (Ketoral Şampuan)(Haftada 2)
    (Ketoral Krem)(Hergün)

Alıntı SaçDostu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalp çarpıntısı herkeste olan bi yanetki değil araştırmalarda dermarollerla birlikte kullanımının etkiyi baya arttırdığı gözlemlenmiş.
    Bugün bir dermatologla konuştum kan'a karışma olasılığı çok düşükmüş diye(umarım öyledir)..İmzanızdakilerin faydasını görüyor musunuz?

Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün bir dermatologla konuştum kan'a karışma olasılığı çok düşükmüş diye(umarım öyledir)..İmzanızdakilerin faydasını görüyor musunuz?
    Kana geçme tartışmasız gerçekleşen bir durumdur oluşacak yan etki kişi fizyolojisine göre değişebilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon