Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
50 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 20 yaşında yıldım, saç dökülmesi psikolojimi mahvetti

Yeni Üye
    Dünyaya 1-0 yenik başlamışız zaten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu saç için ben dutasterid vs içeren bir tedavi uygulamazdım. Senin sorunun kafada bence.

Avodartı hele ki oral olarak alıyorsan, net gerizekalılıktır bu. Kusura bakma.

Yeni Üye
    Üstler ve tepede şuanlık sorun yok

Yeni Üye
    Minoxil, avodart, ketoral krem, dermaroller, konazol şampuan, hp biotin, d vitamini, nane çayı, yeşilçay, hint yağı, kabak çekirdeği, siyah kuru üzüm, keçiboynuzu özü

şuan kullandıklarım bunlar

Yeni Üye
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu saç için ben dutasterid vs içeren bir tedavi uygulamazdım. Senin sorunun kafada bence.

Öncelikle burda kimseye gerizekalı falan diyemezsin gitmeden önlemimi almaya çalışıyorum gittikten sonra saç çıkartacağım diye zorlayacak duruma gelmek istemiyorum

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam insalık hali sana göre iyi gelebilir ama takıntı bu yani.

dediğin gibi herşey kafada biter fakat böyle sözlere gerek yoktu bence

Alıntı mycrimso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil, avodart, ketoral krem, dermaroller, konazol şampuan, hp biotin, d vitamini, nane çayı, yeşilçay, hint yağı, kabak çekirdeği, siyah kuru üzüm, keçiboynuzu özü

şuan kullandıklarım bunlar
    bu arada minoxxil ilacı bir süre kullananlarda bıraktıktan sonra eskisindende kötü yaptığını söylüyolar haberin olsun sende aynı etkiyi verirmi orasını bilemem fakat şuanki saçına göre çok agresif bir tedavi uyguluyorsun heleki oral avodart gibi bir etkenle şahsen ben avodart kullanacağıma kel kalmayı yeğlerim neyse senin bileceğin iş ama bu site baştan aşağı tecrübe fışkırıyor o yüzden iyice araştırıp tedavinde düzenleme yapabilirsin

Yeni Üye
    Alıntı mycrimso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral kullanıyorum hocam bi yan etki görmedim şu ana kadar brain fog dışında
    Beyin sisi varsa vitamin eksikliği olabilir. Çinko ya da demir eksikliği varsa fin veya dut kullanırlen bayağı etkiliyo. Çinko ve özellkle demire dikat et. Ama saçında hakketen dutasterid lik bi durum yok ilerleyen zamanlara saklasan dutu daha iyi olur. Topikal losyonlara yönelsen daha iyi.

Kardeşim sen sadece şakaklar az biraz döküldü geri çekildi diye bu kadar kafana takıyorsan sorunun büyük oranda piskolojik saçın heryerden dökülse tepen açılmaya başlasa benim gibi düşünemiyorum ne durumlara düşecegini birde dünyanın en dertlisi gibi anlatmışsın uzun uzun neyse sana tavsiyem önce piskolojini düzelt ondan sonra bu saçı korumaya odaklan
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

Kardeşim bence haline otur şükret senin saçına şakaklardan başka hiçbirşey olmaz saç ekimiyle çok güzel sonuçlar alabilrsin bendeki gibi hem tepeden hemde şakaktan falan dökülse kafa yersin heralde bence saçın güzel hatta saçını doğru kesimlerle çok daha güzel hale getirebilirsin

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon