Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Tedaviye başlamak istiyorum

Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kötü kokusu için eğer nane yağı koyulabiliyorsa ekleyebilirsin hem kokuyu bastırır diye düşünüyorum hem de nane yağının saç ve saç derisine baya bir yararı var birkaç araştırmada %3 nane yağının minoxidilden daha fazla saç çıkışlarının gözlemlendiğine göre açıklamalar sonuçlar var
    Nane yağını 2 ya da 2,5 ay dır düzensiz olarak kullanıyorum hiçbir faydasını görmedim bugüne kadar..Belki bünyeden bünyeye değişebilir bilemem ama ben en az bir faydasını bile görmedim..

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    procapil bitti nane yağı çıktı başımıza
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

miracle losyonu günde 1 aksamları kullanıyorum kullandıktan sonra cok hafif bi zonklama yapıyor normal mi arkadaşlar ?

Yeni Üye
    Nasıl saç çıkarta bilirim yardımcı olabilecek var mı? Yaşım 29 erkek

Arkadaşlar saçlarımı her aksam miracle losyonu sürdükten 1.5-2 saat sonra yıkıyorum. Fakat losyonu sürdükten sonra baş ağrısı yapıyor(fazla değil) 1.5-2ml kullanıyorum. Dökülen saçlarım daha çok böyle incelmiş gözükmeyen saçlar diyebilirim elime fazla saç gelmiyor farkındayım ve şakaklarım boş fakat beyaz ince saçlarla dolu dht kaynaklı dökülme olsa gerek .2 günde bir dermaroller ve aşşağı yukarı her gün 1-2 bardak yeşil çay içiyorum. Haftada 2 kozanol şampuan kullanıyorum. Tedavime destek olarak minox ve oral yönden takviye haplar eklemek istiyorum. Finas bile aklımı çeliyor açıkcası bilmiyorum bende ki testestoran fazla gibi şuan zaten evlilik durumu vs yok bende sıkıntı olmayacak gibi düşünmeye basladım bilmiyorum kafam iyice karıstı. Birde bu losyonları günde 1 anca aksamları kullanabilirim işe devam ettiiğimde sabahları kullanıp durulama olayı bende olmayacak çünkü, koku olayı ve saçlar ıslak gibi gözüküyor sadece aksamları duştan önce 1 defa kullanmak istiyorum acıkcası, önerilerinizi bekliyorum.
    Minoxu nerden tedarik ediyorsunuz internetten alıp sıkıntı yasayan var mı eczanede 120 tl gibi fiyata satıyorlar.

Hocam size uygun bir konu açın ve fotoğrafları yükleyin arkadaşlar yardımcı olacaktır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saçlarımı her aksam miracle losyonu sürdükten 1.5-2 saat sonra yıkıyorum. Fakat losyonu sürdükten sonra baş ağrısı yapıyor(fazla değil) 1.5-2ml kullanıyorum. Dökülen saçlarım daha çok böyle incelmiş gözükmeyen saçlar diyebilirim elime fazla saç gelmiyor farkındayım ve şakaklarım boş fakat beyaz ince saçlarla dolu dht kaynaklı dökülme olsa gerek .2 günde bir dermaroller ve aşşağı yukarı her gün 1-2 bardak yeşil çay içiyorum. Haftada 2 kozanol şampuan kullanıyorum. Tedavime destek olarak minox ve oral yönden takviye haplar eklemek istiyorum. Finas bile aklımı çeliyor açıkcası bilmiyorum bende ki testestoran fazla gibi şuan zaten evlilik durumu vs yok bende sıkıntı olmayacak gibi düşünmeye basladım bilmiyorum kafam iyice karıstı. Birde bu losyonları günde 1 anca aksamları kullanabilirim işe devam ettiiğimde sabahları kullanıp durulama olayı bende olmayacak çünkü, koku olayı ve saçlar ıslak gibi gözüküyor sadece aksamları duştan önce 1 defa kullanmak istiyorum acıkcası, önerilerinizi bekliyorum.
    Minoxu nerden tedarik ediyorsunuz internetten alıp sıkıntı yasayan var mı eczanede 120 tl gibi fiyata satıyorlar.
    Miracle lostondkai ilaçların yanetksii olarak baş ağrısı şikayeti olduüuna hiç rastlamamıştım. Ne kendim karşılaştım, be de birisnin böyle bir şikayeti olduğunu okudum. Minoxil in yanetkileri arasında var bildiğim kadarıyla, çarpıntı, zonklama hissiyatı.

Losyonu kullandıktan sonra, 2 saat yeterli olur mu bilmiyorum emilim için ama ben en azından gece boyu saçında kalması gerektiğini düşünüyorum.

Koku olayı için, sana alternatif yapabileceklerini bir sorunun altına yazdığımı hatırlıyorum. Denemeyi bırak, kaale almamışsın anlaşılan. Aferin. Uygulasan muhtemelen böyle bir şikayetin kalmayacaktı.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle lostondkai ilaçların yanetksii olarak baş ağrısı şikayeti olduüuna hiç rastlamamıştım. Ne kendim karşılaştım, be de birisnin böyle bir şikayeti olduğunu okudum. Minoxil in yanetkileri arasında var bildiğim kadarıyla, çarpıntı, zonklama hissiyatı.

Losyonu kullandıktan sonra, 2 saat yeterli olur mu bilmiyorum emilim için ama ben en azından gece boyu saçında kalması gerektiğini düşünüyorum.

Koku olayı için, sana alternatif yapabileceklerini bir sorunun altına yazdığımı hatırlıyorum. Denemeyi bırak, kaale almamışsın anlaşılan. Aferin. Uygulasan muhtemelen böyle bir şikayetin kalmayacaktı.
    Hocam saç dibimde losyonu sürdükten sonra ıslaklık vs kalmıyor zaten 2 saate kadar da emilimin gerçekleştiğini düşünüyorum ki hafiften ağrı yapıyor.Benim ıslaklık dediğim olay saçımdan ucmaması böyle sanki jole sürmüşüm gibi duruyor, ve koku olayı...o yüzden sabahları kullanamıyorum. Çünkü günde 2 kez saçımı yıkayacak vaktim yok.
    Koku içinde dediğinizi dikkate alıcam.
    Ek olarak minoxil de kullanmak istiyorum hangi aralıklarla kullanmalıyım sizce? gün içerisinde yarım saat aralıklarla 2 losyonu kullansam nasıl olur ?

Duşta dökülen saçlara bakıyorum normal saç uzunluğunda olan saçlar değil minyatürleşmiş hatta kimisi çok incelmiş kısa saçlar. Tedaviye 1-2 güne kadar minoxu ve xpecia'yı eklemeyi düşünüyorum.

Baş ağrım miracleden değil fazla yeşil çaydan olduğunu anladım. Günde 1 bardağa düşünüyorum araştırdığımda fazla kafeinden dolayı baş ağrısı uykusuzluk vs yapabiliyormuş.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon