Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kısmi protez saç?

Hybrid View

Kısmi protez saç?

Benim gibi saçları gür olup şakaklarında yarım santimlik alanda problem yaşayan ve bundan muzdarip olan kişiler muhakkak vardır. O halde niçin şakak bölgemize 1 cmlik bölgeyi ihtiva eden lokal, kısmi protez saç uygulamıyoruz? Kadınların çıtçıtı var ve bir sürü daha imkanı var da bizim neden böyle imkanlarımız yok? Birkaç gündür sürekli bunu düşünüyorum. Ama tutarı en fazla 100 liralık bir şey için, gidip de protez saç merkezindekilere tek santimlik alan için binlerce lira bayılmak istemiyorum. Yok mudur bu işlerin yolunu yordamını bilen? Eğer birileri aydınlatırsa yahut en ufak bir fikir verirse yürekten memnun olurum.

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarım santim için böyle düşüncelere girdiysen Allah başka dert vermesin...

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kozmetik sitelerine alalım sizi biz burada kafamızda kalan saç tellerini sayıp yeni tel çıkınca mutlu oluyoruz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Proscar kullan, düzenli beslenip, spor yapıyorsam, bir şey olacağını sanmam.

Buğra, sen öncelikle millete "amk" diye hitap etmemesini öğren adamım. Sonra gelip benim açtığım konularda kendince, aklının derecesinde tiye alırsın. Hadi kalabalık yapma.

Diğer arkadaşlar, şakak kısmında sorun yaşayan çok kişiye yol gösterici olabilir diye bu konuyu açtım. Herkes sizler gibi kel ya da saçları büyük yıkıma uğramış olmak zorunda mıdır? Elbette hayır. Şu, milletin problemlerini küçümsemekten, kendi durumunuzu anlatmaktan vazgeçin. Bizi rahatsız eden ne varsa onu dile getiriyoruz, çözüm arıyoruz. Bu konu başlığı altında daha önce protez ile ilgili birkaç konu açılmış. Ben de buna istinaden açtım.

Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra, sen öncelikle millete "amk" diye hitap etmemesini öğren adamım. Sonra gelip benim açtığım konularda kendince, aklının derecesinde tiye alırsın. Hadi kalabalık yapma.

Diğer arkadaşlar, şakak kısmında sorun yaşayan çok kişiye yol gösterici olabilir diye bu konuyu açtım. Herkes sizler gibi kel ya da saçları büyük yıkıma uğramış olmak zorunda mıdır? Elbette hayır. Şu, milletin problemlerini küçümsemekten, kendi durumunuzu anlatmaktan vazgeçin. Bizi rahatsız eden ne varsa onu dile getiriyoruz, çözüm arıyoruz. Bu konu başlığı altında daha önce protez ile ilgili birkaç konu açılmış. Ben de buna istinaden açtım.
    Herkes sizler gibi kel derken? Senden daha fazla saçım olduğuna bahse giderim.

Yaşın kaç bilmiyorum ama ya yaşın ufak ya da akıl yaşın.

Burda insanlar ufak tüylenmeler bile görünce mutlu oluyor sen gelmişsin ''yarım santim'' için protez saç gibi saçma sapan bir argümanda bulunuyorsun ve insanlara düşük seviye bir üslup ile cevap veriyorsun.

Umarım aradığın çözümü bulursun )

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erkutsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes sizler gibi kel derken? Senden daha fazla saçım olduğuna bahse giderim.

Yaşın kaç bilmiyorum ama ya yaşın ufak ya da akıl yaşın.

Burda insanlar ufak tüylenmeler bile görünce mutlu oluyor sen gelmişsin ''yarım santim'' için protez saç gibi saçma sapan bir argümanda bulunuyorsun ve insanlara düşük seviye bir üslup ile cevap veriyorsun.

Umarım aradığın çözümü bulursun )
    Hocam kişiyi rahatsız ediyorsa onun için bir problemdir yargılamak bize düşmez. Kiminin kafasının 1/3'ü kel olur ama onun için problem olmaz kiminin ön çizgisinde minicik bir gerileme vardır rahatsız olur. Bunu yargılamak pek mantıklı değil açıkçası. Kişiyi rahatsız etmesi yeterli bir sebeptir.

Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kişiyi rahatsız ediyorsa onun için bir problemdir yargılamak bize düşmez. Kiminin kafasının 1/3'ü kel olur ama onun için problem olmaz kiminin ön çizgisinde minicik bir gerileme vardır rahatsız olur. Bunu yargılamak pek mantıklı değil açıkçası. Kişiyi rahatsız etmesi yeterli bir sebeptir.
    Hocam konumuz o değil ki, mantıklı bir istekte bulunsa zaten mantık çerçevesinde cevaplar alırdı ama kimse kaale bile almamış.

Benim tepkim arkadaşın üslubuna, dediğim gibi umarım bulur çözümü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sakin ol champ. Hangi akıl derecesi yarım cm lik alan için, protez saç fikri düşünür onu merak ediyorum açıkcası. 5 yıl forumu okuyarak mı erişiyoruz bu kafaya?

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçınız gürmüş problem sadece şaşaksa neden ekim tercih etmiyorsunuz? Küçük alanlarda ekim çok başarılı ve kafanızda yapay bir şey de olmayacak bu sayede. Ekim yaptırmanız bence en rahatı ve mantıklısı.

Sayfa 1/3 123 SonSon