Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Kısmi protez saç?

Ne iflah olmaz, ne reklamcı, ne laf söz anlamaz birisin. Üstte meselenizi özelden halledin yazmışlar, halen daha konuyu buraya tasiyorsun, ilgi çekme ve reklam yapma derdindesin. Millet bizim ağız kokumuzu çekmek zorunda mı? Ayrıyeten senden önce de burdaydım hesabım 5 senelik. 5 senedir herhangi biriyle problem yaşamadım. Konuyu terk et, gereksiz yorumlarda bulunma; ve özelden konuşun dedikçe özelden yazdığıma cevap yerine aynı ısrarla yazmaya devam ediyorsun.
    Bu tarz konuları baltalayan, farklı emeller peşinde koşan kişileri forumda barındırmayın rica ediyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra, sen öncelikle millete "amk" diye hitap etmemesini öğren adamım. Sonra gelip benim açtığım konularda kendince, aklının derecesinde tiye alırsın. Hadi kalabalık yapma.

Diğer arkadaşlar, şakak kısmında sorun yaşayan çok kişiye yol gösterici olabilir diye bu konuyu açtım. Herkes sizler gibi kel ya da saçları büyük yıkıma uğramış olmak zorunda mıdır? Elbette hayır. Şu, milletin problemlerini küçümsemekten, kendi durumunuzu anlatmaktan vazgeçin. Bizi rahatsız eden ne varsa onu dile getiriyoruz, çözüm arıyoruz. Bu konu başlığı altında daha önce protez ile ilgili birkaç konu açılmış. Ben de buna istinaden açtım.
    Sakin ol champ. Hangi akıl derecesi yarım cm lik alan için, protez saç fikri düşünür onu merak ediyorum açıkcası. 5 yıl forumu okuyarak mı erişiyoruz bu kafaya?

SaçımınDoktoru Üyesi
    yaptırdınız mı
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Sayfa 3/3 İlkİlk 123