5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Alerjik astım saça etkisi yardım

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alerjik astım saça etkisi yardım

Arkadaşlar son iki aydır alerrik astım tedavisi görüyorum o kadar çok saçım dökülüyo ki artık kafayı yemek üzereyim banyoda tek tük saç dökülen ben artık saçları sayamıyorum ve saçlarımda açıldı kullandığım ilaçar etken maddeleri Setirizin- montelukast ve burna kortizonlu sprey bunlardan hangileri saçıma yan etki yapıyo veya astım saç dökülmesine sebep olurmu acil olarak fikir ve tavsiyeye ihtiyacım var tedavim imzamdaki gibidir.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

bendede alerjik astım var doğuştan beri alerjik astım kroniktir doğuştan gelir saç dokulmesı ile o saydıgın ilaçların alakası yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son iki aydır alerrik astım tedavisi görüyorum o kadar çok saçım dökülüyo ki artık kafayı yemek üzereyim banyoda tek tük saç dökülen ben artık saçları sayamıyorum ve saçlarımda açıldı kullandığım ilaçar etken maddeleri Setirizin- montelukast ve burna kortizonlu sprey bunlardan hangileri saçıma yan etki yapıyo veya astım saç dökülmesine sebep olurmu acil olarak fikir ve tavsiyeye ihtiyacım var tedavim imzamdaki gibidir.
    Yanlış hatırlamıyorsam, setirizine pgd2 baskılıyordu. Forumda bununla ilgili bir konu vardı sanırım. Bu açıdan düşününce saça iyi geldiği bile düşünülebilir.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde tedavim çok iyi gidiyodu hocam sonradan bu ilaçları kullandıktan sonra yoğun dökülme yaşadım hala devam ediyo ve astım mevsimsel oluyo her yılda yaşamıyorum 2-3 yılda bir kere oluyo
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı