7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sizce dökülme mi yoksa normal bir durum mu

Sizce dökülme mi yoksa normal bir durum mu

merhabalar iyi günler geçenler lerde ailemin fark etmesi ile böyle bir durum la karşılaştım sizinde fikrinizi almak isterim sizce dökülme mi yoksa olağan bir durum mu yaşım 22

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dökülme kardeşim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olağan bir durum değil tabi ki, öncelikle ortalık sakinleşince hastaneye gidip kan ve hormon testi yaptırmanı tavsiye ederim.

Sonuçlarına göre tekrar konu aç ve ona göre forumda ki arkadaşlar tavsiyelerde bulunacaklardır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Selam, moral bozmak istemem fakat, erkek tipi dökülme olma olasılığı çok yüksek. Acil önlem almanızı tavsiye ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Androgenetik Alopecia" dökülme başlangıcı gibi duruyor. Önlerden de fotoğraf atarsan daha net anlarız.

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durumu başlangıç seviyesinde fark etmen güzel olmuş. Farklı ve doğal tavsiyelerde bulunacak arkadaşlar olacaktır elbet, bana kalırsa bu genetik saç dökülmesi tipi başlangıcı, ben tepe (üst) bölgesinde miracle losyon ile güzel sonuçlar almıştım bu yüzden sana da miracle losyona başlamanı tavsiye ederim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Saçları kısa kestir iyi gelir saçlar a hatta kazit istersen ben arada yapıyor um iyi oluyor kökler hava alıyor rahat liyor şapka giyip dışarı çıkarsın bir müddet kısa şekilde fotoğraf at