Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ucuza ve Orijinal Minoxidil Nereden Alabilirim?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ucuza ve Orijinal Minoxidil Nereden Alabilirim?

arkadaşlar düz minox forte eczanede 100 küsür lira olmasına rağmen nette 70 tlye falan bile satılıyor, kullananlar nereden alıyorlar yardımcı olabilir misiniz?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kami hocam senin postlarını uzun zamandır okurum. Saç yoğunuğunun da maşallahı var. Zixten edindiğiniz başarıda hatrı sayılır miktarda. Anlamadığım nokta neden minoxa başlıyorsunuz.

Zix iyi gelmedi mi?

Banned
    Benim arkadaşım n.11 den alıyor 1.5 yıldır da kullanıyor gayet memnun fiyatı konusunda bir bilgim yok fakat

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reçetesiz satılan ürünler eczanede fahiş fiyatlara satılabiliyor.

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Kirkland Minoxidil 6 aylık Solüsyon tavsiye ederim kalite olarak , zaten kıçı kırık minoxil forteninde fiyatı uçmuş.

Alıntı Kelbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim arkadaşım n.11 den alıyor 1.5 yıldır da kullanıyor gayet memnun fiyatı konusunda bir bilgim yok fakat
    hocam özelden satıcının linkini öğrenip atabilmeniz mümkün mü acaba?
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kami hocam senin postlarını uzun zamandır okurum. Saç yoğunuğunun da maşallahı var. Zixten edindiğiniz başarıda hatrı sayılır miktarda. Anlamadığım nokta neden minoxa başlıyorsunuz.

Zix iyi gelmedi mi?
    sağolun hocam. bir süredir hafif sağlık sorunlarıyla boğuşuyorum yanında saçın değersiz bir olay olduğunun farkına vardım ve bir süre ara vermek istedim. şu an ürün kullanmıyorum ve saçta kötüleşme var bunu diyebilirim.

minoxu sakal için almayı düşünüyordum.

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar düz minox forte eczanede 100 küsür lira olmasına rağmen nette 70 tlye falan bile satılıyor, kullananlar nereden alıyorlar yardımcı olabilir misiniz?
    Nette minoxilin orjinalini bulabilirsen alabilirsin.Bioxinin forte (%5 minoxidil) bunun fiyatı çok daha uygun.Bunu bi araştır istersen.Yalnız zix losyon,seti filan kullanıyordunuz en son neden minoxa geçiyorsunuz ki?Yetersiz mi geldi tedaviler?

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 3 tanesini 120 tlye alıyorum irandan kapalı kutu getiriyolar güvenilir sahte değil kendim kullanıp saç çıkışı yakaladım

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karantina sürecindeyken minoxu bende sakal için kullanmaya başladım. 30 gün olmak üzere etkisini yavaş yavaş gösteriyor. Hafiften boşluklar dolmaya başladı. Kesinlikle çok iyi etken.

Acaba sakala sürüyoruz deriden emilip dolaşıma katılıyor ya saça zarar/yarar verir mi onu düşünüp duruyorum. Sonuçta minox öncesinden hap olarak alınıp kıllanma belirtileri gösterdikten sonra losyon haline getirilmiş bir ilaç.

Bu konuda sizin de yorumlarınızı merak ediyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon