Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Ucuza ve Orijinal Minoxidil Nereden Alabilirim?

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada bende netten aldım yorumlarda barkod doğrulama yaptıklarını ve orjinal olduğunu söylüyordu. Açıkcası ben barkod kontrolü yapmadım ama bir çoğunun orjinal olduğnu düşünüyorum çünkü minox çok ucuz bir etken. Bioxinin adı altında satılan versiyonunun fiyatına bakarak anlayabilirsiniz.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam ürün ismi dışında alabileceğim yerleri ve satılıcıları de yollayabilirseniz memnun olurum, en büyük çekincem sahte ürün olasılığı zaten..
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Bu fiyatıyla Eczaneden minoxil almak çok saçma oldu. aynı fiyata internetten jenerik rogaine bulunuyor.

Geçen ay deneme amaçlı eczaneden bioxinin aldım, 80 tl. minoxile göre daha hızlı kuruyor. Etken maddenin kalitesi hepsinde aynı mı olur bilmiyorum. Buyuk ihtimal bir şey degismiyordur ama firmaya pek guvenemedigim için bıraktım, normal minoxile devam edecegim. bu arada güvenilir olarak bildiğim bir sitede 35 liraya var bu bioxinin dediğim ürün. Google'da aratınca çıkıyor direkt.

Minoxil almak için en derli toplu yer trendyol gibi duruyor. Hem Yüksek puanli birkaç farklı satıcı var hem de epey ürün yorumu gelmiş.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolun hocam. bir süredir hafif sağlık sorunlarıyla boğuşuyorum yanında saçın değersiz bir olay olduğunun farkına vardım ve bir süre ara vermek istedim. şu an ürün kullanmıyorum ve saçta kötüleşme var bunu diyebilirim.

minoxu sakal için almayı düşünüyordum.
    Sakalı niye bu kadar istiyorsunuz valla şu karantine sürecinde resmen işkence oldu.

Hem kızıl hem yoğun sakala sahip biri olarak sakal yapmanızı önermiyorum.

Minoxili sakal için kullaniyorum iğneleme ile beraber bir aydır ama sanki saç dökülmem arttı gibi bu süreçte böyle bir etki mümkün mü sakala sürüp saçı etkilemesi
    Uyguladigim bütün tedaviler geçici bir süre işe yaradı. Saçlar etkene alıştıktan sonra gerileme devam ediyor.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı roronoaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxili sakal için kullaniyorum iğneleme ile beraber bir aydır ama sanki saç dökülmem arttı gibi bu süreçte böyle bir etki mümkün mü sakala sürüp saçı etkilemesi
    Minoxili cilde (saç veya sakal) sürünce dolaşıma katılıyor bildiğim kadarıyla. Bu ilaç ilk olarak tansiyon ilacı olarak ortaya çıktığında hap formundaymış. Kıllanma yan etkisi yapınca losyon haline getirilip saç dökülmesinde kullanılmış. Dolayısıyla kısa vadede saç döküp uzun vadede saçlara yarar sağlama ihtimali olabilir. Bende bunu çok merak ediyorum.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar internette site ismi yazıyorsnuz da satıcılara göre çok fark ediyor. netten minoxidil (minoxil olur bioxinin olur) alıp memnun kalan varsa direkt satıcının linkini atabilir mi özelden?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12