3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Minoxil Forte (Pharmactive)(DG Farma)

Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Minoxil Forte (Pharmactive)(DG Farma)

Arkadaslar herkese selamlar öncelikle.Minoxil Forte kullanan arkadaslar etkinlikte bir azalma fark ettiniz mi? Ben DgFarma'nin urettigini kullanirken etki ve yanetkiyi maksimum görüyordum Ancak bu yeni satilan Pharmactive uretimi olandan hicbir etki goremiyorum yuksek dozda kullanmama ragmen.Kesinlikle içerdikleri minoxidil miktarlari ayni degil.Eczaneden 128TL verip aldigim halde bu sorunu yasiyorum.Pharmactive'i aradim telefonlara cevap vermediler.
    Saç dökülmem androgen"etik" ama bu durum hiç "etik" değil!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese selamlar öncelikle.Minoxil Forte kullanan arkadaslar etkinlikte bir azalma fark ettiniz mi? Ben DgFarma'nin urettigini kullanirken etki ve yanetkiyi maksimum görüyordum Ancak bu yeni satilan Pharmactive uretimi olandan hicbir etki goremiyorum yuksek dozda kullanmama ragmen.Kesinlikle içerdikleri minoxidil miktarlari ayni degil.Eczaneden 128TL verip aldigim halde bu sorunu yasiyorum.Pharmactive'i aradim telefonlara cevap vermediler.
    Selam, ben yaklaşık 1 senedir rogaine foam kullanıyorum, fakat eşimdeki stok azalınca sabah rogaine, akşam minox şeklinde kullanıma geçtim. Önceki minox u da bir dönem kullanmıştım bana şu an aradaki fark olarak, bu yeni minox daha çabuk kuruyor, veya emliyor gibi geldi. Öncekinde yapış yapış gibi olurdu. İçeriğindeki minox oranı mo farklıdır, ppg oranı mı bilemiyorum fakat, gerçekten bir fark olduğu aşikar.

Firma belki salgın dolayısıyla çalışmıyor veya kısmi çalışıyor olabilir. Bir de mail atmanı öneririm. Eğer görüşebilirsen, sorularına verdikleri cevapları iletebilirsen çok sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ek olarak ben pharmaactive üretim olanları, internette bir kozmetik sitesinden 50-55 lira gibi bir fiyata almıştım. Barkodunu o zaman firmadan kpntrol ettirmiştim, ürünler kendi üretimimz demişlerdi. Eski ürünler ise biraz daha yüksek fiyatlı sanki. Bunu da düşününce içimde bir şüphe oluştu.