Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yaş 21 Ne yapmalıyım?

Yeni Üye

Yaş 21 Ne yapmalıyım?

Genetik saç dökülmem var. 17 yaşından beri dökülüyor, bi ara minoxil kullandım tüylenme vs yaptı ama saç derimi döktü kepek gibi saçlarım saç derisi oldu, birde çok cansızlaştırdı. Finasterid gibi ciddi ilaçlar da kullanmak istemiyorum başka çaresi var mıdır? benim tek derdim dış görünüş valla yakında evlenme olayları başlıcak ondan kafaya takıyorum.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_20200822_143555.jpg‎   IMG_20200822_143608.jpg‎   IMG_20200822_155833.jpg‎   IMG_20200822_155859.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şoyle desen en az 10 yıl saç ilaçlarıya uğraşmış ektirmişler falan vs.. bu kafa sizde olsa ne yapardınız desen.Ben dhtyi bloker bir losyonla frenleyip saçların kalınlaşma durumuna göre ufak bir ekim olurdum aralara iyi bir yerde tabiki

Yeni Üye
    İlaç işlerini hiç bilmiyorum öyle karışım losyon falan yapmadım daha önce ve yan etkilerinden korkuyorum saçları korucaz diye erkeklikten olmak hiç istemem

finasterid gibi ciddi ilaç dediğin sorunun çözümü kullanmam diyorsan kel kalırsın saf minox ve fin lazım bu saça

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçlı deriden uzaklaştırcan dhtyi lokal olarak bloke ediceksin hap içip içerden değil sadece kafa dersinden uzaklaştırcan ama en etkili bloker losyonları kullanman gerek

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlı deriden uzaklaştırcan dhtyi lokal olarak bloke ediceksin hap içip içerden değil sadece kafa dersinden uzaklaştırcan ama en etkili bloker losyonları kullanman gerek
    Bloker losyon dediğinizi açıklar mısınız
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    dht ile saçla deride mucadele eden topikaller

Yeni Üye
    Minoxil ile ketoral a başlamayı düşünüyorum ne dersiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    önlerde tatmin edici sonuc alıcağını sanmıyorum

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dht ile saçla deride mucadele eden topikaller
    Biliyorum örnek merak ettim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 1/2 12 SonSon