Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç diplerim de uç veren yeni saçlar(resimli)

Yeni Üye
    Tesekkurler miracle hocam yorumlariniz için.Benim gördüğüm yeni cikan saclarda gelişim devam ediyor uzamış lar birkac gune uzama daha net anlasilsin diye bir fotograf guncelliyecegim ancak sizin dediğiniz gibi klorkine bagli bir etki ise haaftalarda surse sonucta etki ortadan kalkacak ve gerileme basliyacak acaba bunun icin nasil bir önlem alabilirim?

miracle bey klorokin topikal olarak denemelerinize almayı düşünüyor musunuz saçma gelsede minoxilin saça geçici faydasıda tesadüfen bulunmamış mıydı olası yan etki olayıda var tabi onuda düşünmeli.

Yeni Üye
    Sarımsak ve zeytinyağı kürü de bu gelişimi sağlamış olabilir. Bir çok kişide başarılı bir saç çıkarma etkeni olduğunu duymuştum devam edip gözlemlemelisin bence

Yeni Üye
    Merhabalar herkese durumla ilgili gorseli guncellemek istedim vilk artigim.resimle ayni isik ve pozisyonda yine gorsel attim birde gecen acik havada tepe bolgesinj gorselini celtim ve farkettimki orasida ayni sekilde ve hatta coksaha fazla yeni sac köklerinin çıkışı var kafamin heryerinde boyle birdurum soz konusu cok dokulmus yerden hani uyku fazindaki sac koklerinin cok oldugu yerde o denli yeniden canlanan sac kokleri ve yeni sac cikislari var tedaviyle ilgili hicbirsey degismedi biotin sac vitaminleri kompleksi bir hap ve omega E ve de zeytinyagi sarimsak karisimi ile berabee dermaroller kullaniyorum .tepe bolgesinde goruluyor biraz sac dipelrimde kabuklanma var ve hafif kasintilar oluyoe bu kasintilar yeni saclairn çıkışıyla alakalimidir sizce yoksa dermaroller yada sarimsakli zeytinyagi uygulamamdan mi kaynaklidir vede gidisat hakkinda sizin oncesine gore gozlemleriniz nedir yorumlarinizi bekleirm simdiden cok teşekkür ederim.

https://hizliresim.com/11llCJ

https://www.hizliresim.com/xwMVYS

Yeni Üye
    Dikkatli baktım da bir kökten iki tane çıkmaya da başlamış güzel gidiyor devam et bende sarımsak kürüne başladım

Yeni Üye
    Tesekkur ederim yorumun için umarim sende de faydasi olur bu arada birseyi farkettim biotin hapi diye bahsetmisim hep xpecia tablet kullandığım tabletin adi duzenli kullaniyorum günde 1 tane ayni şekilde devam ediyorum tedaviye gozlemlemeye devam edicem bir süre daha durumu.

https://hizliresim.com/z4aQNB

Yeni Üye
    Sarımsak kokusunu nasıl bastırıyorsunuz ?

Yeni Üye
    Zeytinyağının icine atiyorum ufalayip dograyip bir gun bekledikten sonra zeytinyagi kokusunu yuzde 90 oraninda kesiyor almiyorsun nerdeyse tabi 2 3 saat civari kafam durduktan sonra yikiyorum koku kalmiyor hic.

Yeni Üye
    Son durum nedir hocam,herhangi bir değişiklik oldu mu ?

zeytinyağı+sarımsak kürünü uygulayan birkaç you tuber izledim onlarda da çok iyi gelişmeler olmuş..Bunun yanında dermaroller kullanılırsa çok daha iyi olur.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler