6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: L'oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum Kullanan Var mı?

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

L'oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Yoğunluk Arttırıcı Serum Kullanan Var mı?

Arkadaş bu ürünü kullanıp sonuç alan varmı biraz araştırdım pek olumsuz yorum görmedim bi denemediğim bu kaldı fiyatı biraz pahalı eğer kullanıp iyi sonuç alan varsa deneyeceğim bu sitedeki kişilerin yorumu benim için önemli ürünün resminide paylaşıyorum.

https://hizliresim.com/0BlsCe

Yeni Üye
    Bende cevap arıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı karaayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş bu ürünü kullanıp sonuç alan varmı biraz araştırdım pek olumsuz yorum görmedim bi denemediğim bu kaldı fiyatı biraz pahalı eğer kullanıp iyi sonuç alan varsa deneyeceğim bu sitedeki kişilerin yorumu benim için önemli ürünün resminide paylaşıyorum.

https://hizliresim.com/0BlsCe
    Dostum internette kullanıp güzel sonuç aldığını söyleyen bazı youtuber'lar falan var. Ama bence reklam kokan hareketler. Saç dökülmeniz çok başlangıç aşamasındaysa belki işe yarıyordur ama bir seviyeden sonra işe yarayacağını sanmıyorum.

Aynı maliyete forumdaki etkenlerden birini çok rahat deneyebilirsiniz. Bence advancell, kafein, ru vs. gibi etkenleri deneyerek başlayabilirsiniz. Tabi saç durumunuzu görmeden, varsayımsal konuşuyorum ama şahsi görüşüm bu yönde.

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 aydır şakaklar için kullanıyorum. Bana göre sol, fotoğrafta ise sağda görünen alanda ufak düzelmeler var gibi. 1.5 yıldır finas kullanıcısıyım ek olarak minoxa bulaşmak istemediğimden bu ürünü denemek istedim ben de. Yorumlar gerçekten çok iyi ürün için. Sonuçlara aşağıdaki fotoğraftan bakabilirsin.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi ilerleme.png‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dev97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır şakaklar için kullanıyorum. Bana göre sol, fotoğrafta ise sağda görünen alanda ufak düzelmeler var gibi. 1.5 yıldır finas kullanıcısıyım ek olarak minoxa bulaşmak istemediğimden bu ürünü denemek istedim ben de. Yorumlar gerçekten çok iyi ürün için. Sonuçlara aşağıdaki fotoğraftan bakabilirsin.
    Harbiden saç çıkışları olmuş

9 ay kullandım bi halta yaradığı yok. Ben proscar 4/1 ve günde 2 kez minoxil ile sonuç aldım.