Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: şu saç toparlanır mı?

Yeni Üye
    eski fotograflardan bulamadim. ama bulunca direkt ekleyecegim.

Bugra3 hocam dediginiz gibi minoxidil icine avodart ekledim. bir haftadir kullaniyorum. ilk kulalnimda hafif bir bas donmesi yapti. ama ikinci kullanimda boyle bir sey gozlemleyemedim

dermaroller da siparis ettim. onun disinda evde insulin icin igneler vardi. onla da igneleme yaptim. ama biraz acili oluyor diyebilirim

cevap veren herkese tek tek tesekkur ediyorum. guncellemeleri buradan paylasacagim. umarim guzel haberler verebilirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Takviye olarak, medobiyocomplex-e vitamin takviyrsini de öneririm. Biotin ve b vitamini türevleri gibi etkenleri ihtiva ettiği için, vitamin yönünden de destek olacaktır.

Bunun yanı sıra, miracle losyon ve ketoral+azelderm krem kullanımlarını da tedavinize ekleyebilirsiniz. Miracle ve dutasteridden yanetki görme durumunuz olabilir yalnız. Ona dikkat edin.

Keto+azel krem de bir miktar destek olabilir tedaviye.

Sadece minox+dut la kalmayıp, biraz daha yoğunlaştırabilirsiniz tedavinizi.

Aylık olarak foto arşivlemeyi de unutmayın, siz paylaştıkça gelişim durumunuzu tekrar değerlendiririz. Umarım istediğiniz gibi gider. Sağlıcakla kalın.

Yeni Üye
    aradan yaklasik 5 ay gecti. bu sure icerisinde duzenli olarak minox+dut kullandim. yarim siseye 4 kapsul kadar ekledim. onun disinda dermaroller edindim. ilk baslarda hergun sonrasinda ise haftada bire dusurdum. cok can yakici cunku
    1 hafta tatil disinda hic aksatmadim diyebilirim. ama pek ilerleme kaydedebildigimi dusunmuyorum

fotografi cektikten sonra dayanamayip sacimi kazidim. o siyah iri saclar, sac ekiminden gelen saclar. geri kalan kisim hep bosluk.

Yeni Üye
    protez saç

Yeni Üye
    protez saci cok dusunuyorum ama cesaret edemedim merdiven alti isler. bide yapiskanlarla vs cok ugrasmak gerek. bide masrafli bir is gibi epeyce

Sayfa 2/2 İlkİlk 12