6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Proscar Hakkında Bir Soru

Yeni Üye

Proscar Hakkında Bir Soru

Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 1 aydır proscar hap kullanıyorum ve şimdiden sonuçlarından memnun olmaya başladım, aynı zamanda trichos losyon ve şampuanını kullanmaktayım. Sorum şu:Proscar haplarının hepsini 4 ve 5'e bölüp cam şişenin içine koydum. Bölünmüş haplar belli bir süre bekledikten sonra etkisinin gitmesi ya da azalması gibi bir durum olabilir mi?

Teşekkürler,

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Etkisi kaybedermi bilgim yok fakat bence stok yapmayın yani 1 tane kesin 4 veya 5 parça halinde bittikçe 4-5 günde 1 adet hap kesin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Damon77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 1 aydır proscar hap kullanıyorum ve şimdiden sonuçlarından memnun olmaya başladım, aynı zamanda trichos losyon ve şampuanını kullanmaktayım. Sorum şu:Proscar haplarının hepsini 4 ve 5'e bölüp cam şişenin içine koydum. Bölünmüş haplar belli bir süre bekledikten sonra etkisinin gitmesi ya da azalması gibi bir durum olabilir mi?

Teşekkürler,
    Bildiğim kadarıyla birşey olmaz deniyor. Ama içinin rahat etmesi için şöyle bir yol izleyebilirsin. Ben öyle yapıyorum mesela. Her gün o gün içeceğim parçayı kesip içiyor, kalanı ise ufal bir alüminyum folyo parçasına sarıyorum. Yani bir tableti 5e bölüp sonraki günler hazır kesilmiş parçaları içmemek şeklinde yani.

Ya da çok evhamlıysan, garanti olsun diyorsan, her gün o tabletin 1/5ini kes iç, kalanları çöpe at. Kalanlar ziyan olur ama kafan rahat eder. Hem de her halükarda propecia dan ucuza gelir.

Proscar 5mg/28 tablet : 32 lira
    Propecia 1 mg/28 tablet : 206 lira

Yeni Üye
    Kesin bilgisi olan var mı?

Yeni Üye
    mesajınız için teşekkür ederim.

Yeni Üye
    hergün 1 parça kesin.geriye kalanını boş ilaç kapsülünün içerisine koyarak hava almamasını saylayın. 1 tableti 4 veya 5 gün kullanırsınız.