Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Propecia ( finasterid ) İle 3 Ayım !

Yeni Üye
    benim de gordugum en ilginç hikayelerden biri, garantisi yok elbette ama deneyecekse bir fikir olur.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doku, dediğin gibi bu benzeri sonuçlar epeyce nadir görüyoruz. Big3 ile bile pek yok böyle sonuç, östrojen kremlerle falan kafayı yıkarsan oluyor böyle sonuçlar.

Ama dediğin gibi 1 sene denenebilir. Ki bu seviyede bir başarı sonrasında, bunun mutluluğu ile ekim zahmetine girmezdim bile. Tabi arkadaş yapar yapmaz kendisi ne isterse artık.
    Finasteridin SRD5A2 üzerine epigenetik alterasyon yaptığı bir çalışma ile karşılaştım. Ben olsam ekim üstüne seti cell giderim
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finasteridin SRD5A2 üzerine epigenetik alterasyon yaptığı bir çalışma ile karşılaştım. Ben olsam ekim üstüne seti cell giderim
    Seti çok hafif kalır bu vaka için. Cell de şüpheli.

Nw7 adam için ekim veya agresif tedavi dışında bir seçenek yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gothica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da şu anki halim .. Resimde görünmeyen kücük tüyler mevcut. Daha dogrusu zamanla saçlarımın tüyleşmiş hali .

Scalpiniz çok gergin bu da saç dokulmenizi agresif hale getirmiş bu kafaya agresif tedaviler bile fayda etmeyebilir.Bunyeye zarar vermeden sizin için en iyi çözüm protez saç olacaktır.Donör alanınızın pek sağlıklı olduğu kanaatinde değilim eğer sağlamsa Ekim yaptırabilirsiniz.Yok protez istemem diyorsaniz agresif oral tedavi ve saf minoxla belli bir sonuç elde edip(1,1.5 yılı bulur) akabinde saç ekimi yaptırin

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seti çok hafif kalır bu vaka için. Cell de şüpheli.

Nw7 adam için ekim veya agresif tedavi dışında bir seçenek yok.
    Ekimin üstüne. Finasterid saç döküldükten sonra çıkarmaz, çıkarsa da ekstra bir etkisidir çıkış beklemek yanlış olur. Ekim diyorum ben dökülmeden fayda görülür finden
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123