Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Propecia ( finasterid ) İle 3 Ayım !

Yeni Üye

Lightbulb Propecia ( finasterid ) İle 3 Ayım !

Merhaba ;

15 20 li yaşlarım arasında saçlarım hızla dökülme ve zayıflama başladı . 7 Sülalem hem anne tarafı hem baba tarafı kel =) Kel demeyeyim en iyisi psikolojim bozulur gibi oldu . Benim de ailemin diğer fertleri gibi bir gün saçsız kalacağım aşikardı . Fakat ben bu durumu jole fön ve wax ile hızlandırdım sanırım . Zira babamın 30 35 yasları arasında sırma gibi saçları varmış . Resimlerde bunları görüyorum . Sonradan kaybetmiş saçlarını .

Şu an yaşım 30 .. 25 Yaşımda saçlarımın büyük bir bölümünü kaybettim . Giderek zayıfladı ve güçsüzleşti . Bu sure zarfında ekim için doktorlara gittim . 2 3 doktor bana yeterli donör olmadığını bu yüzden ekim işleminin olamayacağını söyledi . En son bir hekimle konuştuğumda bana Propecia ( finansterid ) 'yı önerdi ve propecia ile tanışmam o zaman başladı .

Propecia ( finansterid ) 'i yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz 2016 yılında 3 ay kadar kullandım . Sonuçlarını aşağıya bırakıyorum . Kullandığım dönemde 113 tl 'ye alıyordum . Şimdi ise 206 tl olmuş .

Propecia ( finansterid ) 'i 3 aylık kullanımda meni kalitesi düşmesi dışında herhangi bir yan etkisini görmedim . Memede büyüme sarkma vs. olmadı . Neden bıraktın konusuna gelince hem maddiyat , hem de oluşabilecek yan etkilerden korktum diyebilirim . Ayrıca çoğu arkadaşım , çevrem kelliğin yakıştığını söylüyorlar . Bırakmama en buyuk etken sanırım bunlar oldu .

Kullanımı bıraktıktan sonra ise zaman içerisinde tekrar eski halini geri aldı saçlarım . Ve herhangi bir yan etki kalıntısı olmadı .

Yaklaşık 3 4 senedir kullanmıyorum . Bu süre zarfında mevcut olanlarında artık gitmeye başladığını hissettim . Ve Toparlamak adına tekrar propecia'yı satın aldım .

Daha sonra bu form sitesini buldum . Hikayelerinizi okudum . Biraz aceleci davrandığımı farkettim ilacı almakla .

4 gündür propecia'yı tekrar kullanmaya başladım . Bu siteden gördüğüm bir karışım yaptım . Bemiks , eviden , bepanthen ampülünü 3 er adet kırarak kabakçekirdeği ve hindistancevizi yağının olduğu 80 ml'lik kürü oluşturdum . Her akşam sürmeyi planlıyorum . Altın iğne uygulaması ile kafamda da delikler açıyorum

Sonuçları burada paylaşacağım . Önerisi olan arkadaşlar lütfen yazmaktan ve öneri yapmaktan çekinmeyin. 3 4 ay sonra Propecia ( finansterid ) 'i tekrar bırakıp kafa yüzeyine süreceğim ve Propecia ( finansterid ) ile aynı etkiyi verecek bir karışım ve ya bir tedavi oluşturmaya çalışacağım..

Daha önceki tecrübemin örneği alttadır ....

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PHOTO-2016-10-04-17-10-46.jpg
Görüntüleme: 477
Büyüklüğü:  135.7 KB (Kilobyte)
ID:	4767Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  PHOTO-2016-10-04-17-10-46.jpg
Görüntüleme: 477
Büyüklüğü:  135.7 KB (Kilobyte)
ID:	4767

Yeni Üye
    Merhaba öncelikle tedavinizde bol şans. Yalnız link çalışmıyor. hizliresim.com'dan deneyin

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Proscar neden kullanmadınız hocam ?

Yeni Üye
    Teşekkür ederim . Resimler görünüyor . Sanırım sizin bilgisayarınızda bir problem var .

Yeni Üye
    Kullanım kılavuzunda yan etkiler bölümü propecia dan daha korkunç değil mi =)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba,

Resimleri ben görebiliyorum.

Önceki finas tecrübenizde finas iyi etki yapmış 3 ayda. Tedaviye minoxil eklemeyi düşündünüz mü? Finas bu kadar etki yapabiliyorken, minoxla birlikte bunu katlar diye tahmin ediyorum.

Finas’ı oral kullanmayı bıraktıktan sonra topikal olarak minoxil içine dutasterid (avodart) ekleyerek kullanabilirsiniz. Bir tedavi alternatifi olarak. Forumda konusu mevcut.

Başarılar diliyorum.

K

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir de şu an güncel halinizi paylaşabilir misiniz?

Yeni Üye
    Merhaba ;

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için . Resimler görünüyor . Sanırım sizin pc de bir sorun var

Yeni Üye
    Selam ;

Minox u hi kullanmamıştım . Ama ara ara hair forte den sıkmıştım . Onu yazmayı unutmuşum . Evde annemin kullandığı minox la gecen hafta sıktım 2 3 gun boyunca ama inanılmaz bir kaşıntı yaptı kafamda . Derimi yüzücek gibi oldum . Kaşıntıyı nasıl ortadan kaldırıcam bunu bulmam lazım . Dutasterid nedir ? Nerden temin edebilirim . Bilgi vermeni önemle rica ederim .

Yeni Üye
    Bu da şu anki halim .. Resimde görünmeyen kücük tüyler mevcut. Daha dogrusu zamanla saçlarımın tüyleşmiş hali .

Sayfa 1/3 123 SonSon