9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Başarmak için INANMAK...

Başarmak için INANMAK...

ilk olarak şunu söylemeliyim bu siteyi yapan ve iyi dilekleri ile insanlara güç veren herkese çok teşekkür ederim. Yaşım 34 miracle losyona ve extra takviyeli sağlam bir programa başlamak istiyorum durumum biraz vahim ancak Allah'ın izniyle ve etkili bir tedavi ile kurtulma şansım varmıdır ilk fotomu atıcam ve ileriyi sizlerle olumlu yönden değerlendiririz.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpg‎  

Oncelikle hosgeldiniz saciniz gayet iyilestirmeye musayi goruyonuyor onemli olan inanmak ve disiplinli bir tedavi uygulamak forumdaki tecrubeli arkadaslar yardimci olacaktir allah in izniyle.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotonuz flaşlı mı çekildi,eğer öyleyse flaşsız hali daha da iyi gözükecektir,benim kanaatim bu tarz saçtan daha iyi verim alındığı,yani küçükte olsa bir bölgenin tamamen kel olması ile genel seyreklik olması arasında çok fark var,saçında genel seyreklik olan arkadaşlar tedaviden daha iyi ve net sonuçlar alıyorlar,siz de bu çerçeved kendinize göre bir tedavi belirleyip başlarsınız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    çok sayıda küçülmüş saçlar var.onlar büyütülebilir.sabırlı ilaç tedavisi lazım..

Güzel sonuçlar alacağınız kesin gibi ancak sabır ve yılmamak şartıyla çünkü bu süreç uzun ama keyiflidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi bir tedaviyle birlikte çok iyi sonuçlar alırsın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arkadaşlar şu an çocuk yapmayıda planlıyoruz bu konuda spermlerin kalitesini düşürücü bir etki yada herhangi bir olumsuzluk durumu sözkonusu olabilirimi?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kabasakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Arkadaşlar şu an çocuk yapmayıda planlıyoruz bu konuda spermlerin kalitesini düşürücü bir etki yada herhangi bir olumsuzluk durumu sözkonusu olabilirimi?
    hocam bu şekilde ciddi bir düşünceyi test yaptırarak daha net bir şekilde anlarsın.herkesin bünyesi tabi bir değil.öyle arkadaşlar var ki çok çok düşük dozlarda bile yan etki görüyorlar.böyle bir durumu doktora danışmanızda fayda var.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Saçlar sabırla düzelir,müsait.Finasterid kullanımı çocuğun cinsel organ gelişimi için tehdit oluşturabiliyor diye hatırlıyorum,çocuktan sonra tedaviye yönelmende fayda var.tedavinde illaki finasteride miracle losyon olucaktır.