4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Tibet in gençlik pınarı egzersizlerinin endokrin sistem ve saça etkisi

Tibet in gençlik pınarı egzersizlerinin endokrin sistem ve saça etkisi

Evet arkadaşlar bazılarınız belki biliyor bilmeyenler için bu egzersizler hormonal düzeni tekrardan sağlıo bu egzersizleri düzenli yapanlarda
    SAçın hızlı uzaması ve kalınlasması
    Beyazlayan saçların eski rengine dönmesi
    Daha zinde olma durumu ve esneklik canlılık
    Deride canlılık kırışıklıkların azalması
    Eklem ağrılarının ortadan kalkması

Şöyleki ben ekşi sözlüğe baya güvenırım bu konularda 😊 ordan baktığımda olumlu yorumları gördüm araştırdığımda troid sorunu olan biri bu egzersizle tekrar eski normal düzeyine yaptığı tahlil sonucu görmüş
    Ben 3 ay yaptım sadece ve saçlarımdaki beyazları azalttı biraz tavsiye edilen hayat boyu tabi gerçekten size bir canlılık verio ona şüphe yok umarım sizde denersiniz çünkü araştırdığınızda gerçekten işe yaradığını göreceksiniz endokrin sistemi çalıştırmaya dayalı bir egzersiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Nuke931 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bazılarınız belki biliyor bilmeyenler için bu egzersizler hormonal düzeni tekrardan sağlıo bu egzersizleri düzenli yapanlarda
    SAçın hızlı uzaması ve kalınlasması
    Beyazlayan saçların eski rengine dönmesi
    Daha zinde olma durumu ve esneklik canlılık
    Deride canlılık kırışıklıkların azalması
    Eklem ağrılarının ortadan kalkması

Şöyleki ben ekşi sözlüğe baya güvenırım bu konularda �� ordan baktığımda olumlu yorumları gördüm araştırdığımda troid sorunu olan biri bu egzersizle tekrar eski normal düzeyine yaptığı tahlil sonucu görmüş
    Ben 3 ay yaptım sadece ve saçlarımdaki beyazları azalttı biraz tavsiye edilen hayat boyu tabi gerçekten size bir canlılık verio ona şüphe yok umarım sizde denersiniz çünkü araştırdığınızda gerçekten işe yaradığını göreceksiniz endokrin sistemi çalıştırmaya dayalı bir egzersiz
    Bunun ne olduğuyla iligili bir kaynak verebilir misin?

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilgi çekici açıkçası.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun ne olduğuyla iligili bir kaynak verebilir misin?
    Sanırım ağırlıklı olarak omurilik üzerine dayalı bir egzersiz zaten vücuda hormon salgılayan bezlerde en tepeden sırayla hipofiz hipotalamus troid böbreküstü bezleri vs bunların hepsi neredeyse omurulik ve beyin sağlığı ile doğru orantılı çalısıo sanırım buda spor yapınca neden daha az stresli ve canlı oldugumuzun kanıtı