Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Bu şakaklara kaç greft ekim yeterli olur? 500 greft eken yer var mı?

Yeni Üye
    Arkadaşlar sac çizgimin sadece ortasında sac kaldı yani bir tutam sac var ortada, sakaklar sacma sapan asitmetrik şekilde açıldı. Açılma değil adeta geriye doğru kırıldı sakaklar keskin şekilde. Olgunluk çizgisi natural şekilde açılma oluyor. Benimki çok farkı.

Doğal bir çekilme olsa köşeleri de kaldırıp güzel şekil yine verebilirim ama köşelerde resmen sac kalmadi ama ortalarda çizgi hala aynı yerde olunca, şekil falan verilmiyor inanın. Kafa soldan sağdan yarık gibi duruyor.

https://hizliresim.com/xgU5s9

arkadaşı banlayalım lütfen
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Gregor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sac çizgimin sadece ortasında sac kaldı yani bir tutam sac var ortada, sakaklar sacma sapan asitmetrik şekilde açıldı. Açılma değil adeta geriye doğru kırıldı sakaklar keskin şekilde. Olgunluk çizgisi natural şekilde açılma oluyor. Benimki çok farkı.

Doğal bir çekilme olsa köşeleri de kaldırıp güzel şekil yine verebilirim ama köşelerde resmen sac kalmadi ama ortalarda çizgi hala aynı yerde olunca, şekil falan verilmiyor inanın. Kafa soldan sağdan yarık gibi duruyor.

https://hizliresim.com/xgU5s9
    Git ektir de sende rahatla biz de rahatlayalım be. Elli kişi yazdı bi b.k yok afedersin saçında. Şimdi ektir önlere 1000 greft. Olur da 30-35 yaşlarına geldiğinde tepe, vertex veya ekim olmayan yerlerin seyreldiğinde açıldığında, dolu dolu olan şakak çizginle istediğin şekli verirsin.

Hani bazı abiler görürüz ya tepe tam parlak, yanları bir karış uzatıp kel yerin üstünü örter. Sen de şakakları uzatır kapatırsın fena mı.

Bu forumun iyice suyu çıktı, kimseye yükselmek istemiyorum ama bu nedir kardeşim. Madem insanların yazdıklarını kaale almıyorsun. Dalga geçer gibi sormaya devam.

Git ektir de, bi sal bizi bee.

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Git ektir de sende rahatla biz de rahatlayalım be. Elli kişi yazdı bi b.k yok afedersin saçında. Şimdi ektir önlere 1000 greft. Olur da 30-35 yaşlarına geldiğinde tepe, vertex veya ekim olmayan yerlerin seyreldiğinde açıldığında, dolu dolu olan şakak çizginle istediğin şekli verirsin.

Hani bazı abiler görürüz ya tepe tam parlak, yanları bir karış uzatıp kel yerin üstünü örter. Sen de şakakları uzatır kapatırsın fena mı.

Bu forumun iyice suyu çıktı, kimseye yükselmek istemiyorum ama bu nedir kardeşim. Madem insanların yazdıklarını kaale almıyorsun. Dalga geçer gibi sormaya devam.

Git ektir de, bi sal bizi bee.
    Adam taştaş geçiyor kaale almayın.

Yeni Üye
    neden herkes kötü yorum yapmış arkadaşın attıgı fotolarda şakaklarda minyatürleşme var.dostum şuan ekimlik hiçbirşeyin yok büyük ihtimalle bu saçları korursun babanın durumunuda bakarak söylüyorum bunu.Sana tavsiyem setipipirant cell gibi güvenli etkenlerle tedaviye başlaman

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim yabancı forumlardan da tanıdım seni. şu yaşta böyle saç forumun yüzde doksanında yoktur bu bir. ikincisi zaten oral finasterid kullanıyorsun daha nedir bu çekincen kardeşim şu saç için neler yapar millet allah için git tara falan keyfini çıkar forumlarda vaktini harcayacağına
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Hocam şekil veremiyorum yani şuan bu saçın olması sadece beni kel sifatindan kurtarıyor insanların gözünde. Başka bir olayı kalmadi çünkü sola atsam sağdan şakak parlıyor, sağa atsam sol şakak keskin bir gerileme yaşadığı için garip duruyor, sanki dümdüz ben geri doğru sakagi tras etmişim gibi.

Bilmiyorum düzgün bir kuaföre kamufle edilebilir mi ama psikolojim darma duman olmuş durumda.

2 sene önce saçımı istediğim yere atardım çıkardım dışarı sağ sol farketmez. Şuan milimetrik ayarlama yapmam gerekiyor gozukmemesi için.

Mesela brett maverick var youtuber, sakaklari açık ama müthiş doğal bir olgunluk açılması var, istediği şekli verebiliyor.

Yine dredrexler var youtuber, sakaklari açık babası gibi, ama natural bir açıklık olduğu için harika şekil veriyor saçlarına.

Benim tras etmiş gibi sakaklar aniden geriye gidiyor ön taraf u şeklinde değil de, kare şeklinde keskin geriledi. anlatmak istediğim bu..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12