8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Arkadaşlar resimlere bakarak gördügünüz birşey varsa söyler misiniz ?

Banned

Arkadaşlar resimlere bakarak gördügünüz birşey varsa söyler misiniz ?

Arkadaşlar şu ana kadar prp ve mezoterapi dışında sadece 1 aylık bir setipiprant deneyimim oldu fakat devamını getiremedim çünkü maddi durumlar biraz sıkışık eger çözersem kullanmaya tekrar başlayabilirim sormak istedigim şey şu size 1 yıl önceki ve şimdiki saçlarımı atıyorum lütfen karşılaştırın ve gördügünüz birşey varsa yazın teşekkür ederim

NOT:İki saçın uzunlugu aynı degil ve görünen renk farkı tamamen renkten kaynaklıdır Saygılar...

Bu saçlarımın 1 yıl önceki hali :: https://i.resimyukle.xyz/9cWe9S.jpeg

Bu ise şimdiki hali :: https://resimyukle.xyz/i/5L4yKy

Yeni Üye
    Fotoları aynı açıdan çekseydin iyi olurdu pek bişey anlaşılmıyo biraz gerileme var gibi geldi yaşa bağlı gerileme olabilir normaldir. Tepe üstler flan nasıl? Prp mezo nun işe yaradığını duymadım hiç..

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an saçların iyi durumda gözüküyor. Ailede (amca, dayı dahil) erken yaşta dökülme sorunu yaşayan varsa saç dökülme takibini bu şekilde sıcak tut. Bariz şekilde dökülme veya seyrelme başlarsa sitedeki tedavilere başlamanı tavsiye ederim.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne kadara maloldu bilemiyorum ama prp ve mezoterapi parasına epeyce bir süre kullanabileceğin etken satın alabilirdin.

Saçlar için bu fotolar yetersiz yorum yapmak için. İll yorum yapan arkadaşımıza gerileme var gibi gelmiş, bana da daha iyi durumda gibi geldi.

Banned
    Reis fotoları aynı yerde çektim aslında sadece saçımı sola yatırmadım şakak durumum aynı fakat önden dökülme varmı bilmiyorum , ama yüksek ihtimal senin dedigin gibi var tepe veya herhangi başka bir yerde bir açılma yok ama ailemdeki her erkek kel benim de sonum bu benim amacım bunu ötelemek

Yeni Üye
    mesaj kutun dolmuş, buradan cevaplayım mesajını.
    hocam sahip olmak isteyen çoktur doğru ancak yaşıma,yaşıtlarıma göre saç durumumun kötü olduğu aşikar. fotoğraflar 2 boyutlu olduğu için tam belli olmuyor ama genel olarak dökülme ve seyrelme çok fazla. minoxu 4 yıldır kullanıyorum hocam. Ama artık o da çare olmuyor gibi. Setipiprant ve ru hakkınnda bilgi verirsen sevinirim. Bildiğim kadarıyla miracle reis hazırlıuor yurtdışından getirtip ama...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şakaklar belki biraz geriye gitmiş olabilir. Dediğim gibi fotodan belli olmuyor.

Bence ciddi bir sıkınrtınız yok. Bu saça minox kullanmaya da gerek yok bence. Hiçbiryerde seyrelme vs gözükmüyor. Cell vs gibi bir etken deneyebilirsiniz illa ki açılmam var diyorsanız.

Yeni Üye
    prp ve mezoterapide işe yaramış saçları koruyabilmişsin en azından pek bi değişiklik yok