Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
29 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Sac ekiminde dev arşiv.....

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayal00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bendeniz hocam Türklerden kimleri bu işin hakkın veriyor ?
    turkiyeden bilmiyorum kardesim bir kaç yer var pahalı diyolar koray vs ama turkiyede cogunlukla kötü ekiliyor

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maclarda cenk tosun a dikkat edin ve yaptirdigi saç ekim fotosuna bakin adamlar hangi topigi kullaniyor biomiyirum ama aciklari felaket kapatiyorlar. Cogu zaman kamera yaklasinca belli oluyor.
    cenk tosuna ekilen saç gibi ekileçekse başlarım öyle ekime yaaaaaa cenkte sacmı var?? işte türk sac ekim sektörünün özeti cenk tosundur adama rezil sac ekmişler hemde parada var hicc ekme daha iyi saç ektiriyor kadayıf gibi kafa ektikleri sac cıkmıyor cıkanda kadayıf gibi cıkıyor türk ekimçileri gördüke moralim bozuluyor

ayrıca topik kullananklara sormustum ben kullanmadım bilmiyorum topik taranırmı? yoksa calı cırpı gibi dururmu kapıda ? şayet taranamazsa bu ekimlerde sacı tarıyolar demekki katakulli yok

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bendeniz iyi hoş da attığın bu son videoda mesela adamın açıklığı çok az ve dönoru çok sağlam böyle bi malzemeden iyi işçiliği türkiyedeki saç ekimcilerden de biçoğu çıkarır diye düşünüyorum. bizim gördüğümüz kötü saç ekimlerinde adamın seviye nw7 oluyo o alan 3-4 bin grefte kapanır mı kapanmıyor da haliyle pişmaniye gibi görünüyor Saç ekimi sonucu eken kişi 1.000 liraya saç eken merdiven altı ekimcisi olmadıkça kişinin açıklığı ve donör bölgesiyle alakalı bişey,saçlarım agresif dökülmese ve bölgesel dökülse şahsen tedavi işiyle bu derece uğraşmazdım ektir bitsin bu videoda olduğu gibi . Ama kader bize nazik davranmadı benim aile öyküsü nw7 olduğu için bana da ekimin bi faydası dokunmayacak biliyorum o yüzden gittiği yere kadar tedaviye devam 10 yıl mı 15 yıl mı sürecek artık bakalım bu süreç

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cenk tosuna ekilen saç gibi ekileçekse başlarım öyle ekime yaaaaaa cenkte sacmı var?? işte türk sac ekim sektörünün özeti cenk tosundur adama rezil sac ekmişler hemde parada var hicc ekme daha iyi saç ektiriyor kadayıf gibi kafa ektikleri sac cıkmıyor cıkanda kadayıf gibi cıkıyor türk ekimçileri gördüke moralim bozuluyor
    Onu diyorum Hocam bu ulkede paranda olsa ektirmek hic akil kari degil, Adam ne topigi kullaniyor onu anlayamadim saglam acik alani kapatiyorlar . Cenk gibi bir futbolcu olsam suan Ilk isim kerastem denemek olurdu. Buyuk ihtimal haberi bile yoktur.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendeniz iyi hoş da attığın bu son videoda mesela adamın açıklığı çok az ve dönoru çok sağlam böyle bi malzemeden iyi işçiliği türkiyedeki saç ekimcilerden de biçoğu çıkarır diye düşünüyorum. bizim gördüğümüz kötü saç ekimlerinde adamın seviye nw7 oluyo o alan 3-4 bin grefte kapanır mı kapanmıyor da haliyle pişmaniye gibi görünüyor Saç ekimi sonucu eken kişi 1.000 liraya saç eken merdiven altı ekimcisi olmadıkça kişinin açıklığı ve donör bölgesiyle alakalı bişey,saçlarım agresif dökülmese ve bölgesel dökülse şahsen tedavi işiyle bu derece uğraşmazdım ektir bitsin bu videoda olduğu gibi . Ama kader bize nazik davranmadı benim aile öyküsü nw7 olduğu için bana da ekimin bi faydası dokunmayacak biliyorum o yüzden gittiği yere kadar tedaviye devam 10 yıl mı 15 yıl mı sürecek artık bakalım bu süreç
    cok az olurmu ya kardes cenk tosuun serdar kurtuluşun hasan şaş ekimlerine bak birde buna bak hadi hasan şaş nw 7 diyelim ya diğerleri bundan daha az yere sac ekilip cıkmayan var tcde dönerü cok sağlam olup yurt dısında ektirip bukadar cıkmayan dolu yer var var ilk mesjımdaki linkte mevcut ben sana dostum 10000 greftlik ekim göstereyim link atayım pişmaniye gibi kafa turkiyede yurt dısındada var hatta bu fimrmanında başarısız ek,imi var ama bazı ekimleri harika

diğer mesele benimde baba nw7 aynı fikirdeyim bendede ekim bu adamın kadar fayda sağlamayacak zaten şansta yok bizde tedaviye ölene kadar devam hiiiiiiiiiiiiiiiç olmazsa param olursa hanibal lecter gibi öne ekip arkaya yapıştırım zaten yaşta baya olur idrae ederim

peruk protez topik hicc yapamam öyşle şeyler o daha fazla üzüyor beni kardeşim

Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasteride çooook büyük yan etkileri var diyen arkadaşlarda bakarsa iyi olur ektiren kişi finasterid,minoxil ve ketokonazol kullanmış takviye olarak.
    nerde yazıyor ben okumadım ??

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi birdaha baktım 3.09 durdurum kafasındaki açıklığa baktım benim saçım daha fazla adamdan ama gitsem en kral doktor kim turki,eyede ektirsem bu adamın cıkan sacının yarısı cıkmaz şans abi bazısı ekimçiside iyise aynı fidan gibi tutuyor yuzde 70 kadayıf pişmani,ye yuzde 30 harika ekiyolar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk tosunun acikligi coktu tepeyi ve sakaklarini iyi kapattilar bence. Toppikle kusursuz bir goruntu oluyor, kameradan ve uzaktan.yakindan anlasiliyor mudur bilemiyorum ama.

Alıntı chrispaul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finasteride çooook büyük yan etkileri var diyen arkadaşlarda bakarsa iyi olur ektiren kişi finasterid,minoxil ve ketokonazol kullanmış takviye olarak.
    nerde okudun kardeş

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon