5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: supplement dökülmeyi durduruyor iddiası

supplement dökülmeyi durduruyor iddiası

ismini vermeyecegim bi sitede okududum yorumlarınızı bekliyorum "Vücut geliştirme sporu ile ilgilenenlerin kullandığı, içerisinde arginine, ornithine ve lysine gibi amino asitleri ihtiva eden bir supplement var. vücut geliştirmeyle alakası olmayan biri olarak bu ürünü saç dökülmesine karşı kullanıyorum ve oldukça işe yarıyor. bunu 15-20 gün kullanmadığım zaman her yerde saç tellerini görmeye başlıyorum. saç dökülmesi ırsi olmayan bireylerin deneyebileceği bir ürün.
    reklam olmaması için ismini vermeyeceğim ama google'da aratarak bulunabilir."

Yeni Üye
    Evet arginine kullanan biri vardı saçları toparladı demişti foto falqnda vardı. Denemek lazım argigine toz olanıydı. Kan dolaşımını hızlandırıyomuş sanırkm damar genişletme olayı falan.

Yeni Üye
    Alıntı osmanbey41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ismini vermeyecegim bi sitede okududum yorumlarınızı bekliyorum "Vücut geliştirme sporu ile ilgilenenlerin kullandığı, içerisinde arginine, ornithine ve lysine gibi amino asitleri ihtiva eden bir supplement var. vücut geliştirmeyle alakası olmayan biri olarak bu ürünü saç dökülmesine karşı kullanıyorum ve oldukça işe yarıyor. bunu 15-20 gün kullanmadığım zaman her yerde saç tellerini görmeye başlıyorum. saç dökülmesi ırsi olmayan bireylerin deneyebileceği bir ürün.
    reklam olmaması için ismini vermeyeceğim ama google'da aratarak bulunabilir."
    Bu ürünün adı nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kreatin dışında her supplament saç için faydalıdır yeterki güvenilir iyi marka ve sitelerden alın derim içerisine hormon ve kortizon kattıkları söylentidir her markanın yapacağı ve gireceği bir risk değildir.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

alıntı yaptım bende bilmiyorum ve kullanmıyorum.