Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: En başarılı saç dökülmesi ve scalp için şampuan listesi.

En başarılı saç dökülmesi ve scalp için şampuan listesi.

Arkadaşlar Kendimden bahsedicek olursam şampuan tester gibi bişeyim kullanmadığım hiç bir şampuan kalmadı a dan z ye ve en memnun kaldığım en iyi gelenleri liste yaptım hala da dönüşümlü olarak kullanıyorum.
    https://hizliresim.com/fiP7KU (Fotoğrafın içinde birde alpecin şampuan vardı ama onu ne yazıkki çıkarttım çünkü uzun süreli kullanımda saçları aşırı kurutuyor ve zarar veriyor içeriğinde olmayan kimyasal yok çünkü..)

Eğer bu listenin içinde sizinde kullandığınız varsa sizde hangisinden daha çok verim aldığınızı belirtebilirsiniz.
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şampuan kişiden kişiye değişen bir olay gibime geliyor. Bende sizin gibi piyasadaki çoğu şampuanı kullandım. Mesela kafeinli sebamed saçlarımı ekstra döküyor. Konazol de aynı şekilde. Bu şampuanlara bu kadar para vermektense etmen alma düşüncesindeyim.
    Dökülmem tüm kafada. Şuan kafamda bir açılma yok fakat koruma için tedaviler uyguluyorum.
    Dökülmelerim 16 yaşında başladı. Şuan 22 yaşındayım.

Her gün 4/1 proscar (Başlangıç 01.08.2022)
    Her akşam Balık Yağı, D3K2
    Cyclo Progynova, Aldactone Losyon (Her Akşam 2ML, Başlangıç 25.10.2022)
    Ayrıca günlük kardiyo ve ağırlık antrenmanları yapmaktayım.

Yeni Üye
    Ati hocam ben de vichy kullandım ama neogenic uzun sürede aşırı kuruttu kafamı bu önerdiklerinden hangisi kurutmaz

davines energizing kullanmalısın ozaman içinde sls de yok saçına nefeste aldırır kafein vs var içinde biliyorsundur.

Davines'i tavsiye edebilirim ben de şu an da kullanıyorum.Ancak fiyatı şu an çok pahalanmış 85 lira olmuş.Bundan sonra alır mıyım bilmiyorum.Şöyle bir şampuan buldum içeriği çok hoşuma gitti destekleyici tedavi olarak kullanılabilir gibi..Bi araştırın isterseniz bunu da. seskeval

Şampuanların içeriği ne olursa olsun saç dökülmesine faydası oldugunu düşünmüyorum. Saç yıkarken 2 dk saçta duran birşey saç derisinden geçmez hiçbir faydası olmaz önemli olan saç serumları 5 6 saat durması saçta ve saç derisinde

SaçımınDoktoru Üyesi karaayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Davines kullandım çok büyük beklenti içine girme şuan market şampuanı kullanıyorum gerisini sen düşün?

Yeni Üye
    bende sebamed kullandım aslında iyiydi ama dökülme durmadı ve saçım yağlandı şimdi alpecin c1 kullanıyorum dökülme ve yağlanma aynen devam ediyor alpecinin bir başka serisine geçeceğim.

Alıntı krydnsmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende sebamed kullandım aslında iyiydi ama dökülme durmadı ve saçım yağlandı şimdi alpecin c1 kullanıyorum dökülme ve yağlanma aynen devam ediyor alpecinin bir başka serisine geçeceğim.
    Dökülmeye karşı olan şampuanlar genellikle deriyi az da olsa kuruturlar.Siz ek olarak başka bir ürün kullanıyor musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi dev97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyi dökülme karşıtı şampuan ketakonazol iceren konazol/ketoral turevleridir.

2/3 günde bir uygulanmali.

Sayfa 1/2 12 SonSon