8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Korona virus (Covid-19) Tecrübeler, Değerlendirmeler, Öneriler

Hybrid View

Yeni Üye rezes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam siz aga'nın otoimmun bozukluktan kaynaklandığını saç doku ve hücrelerini bağışıklık sistemi bir düşman olarak gördüğü için saldırı yaptığını söylemiştiniz. Koronada olaylar tam tersi yani koronaya karşı bi bağışıklık kazandırılması sonucunda bir aşı üretilebilir. Peki saç hücrelerine de aynı şekilde bir bağışıklık olabilir mi aşı veya bir benzeri? Görüşlerinizi merak ettim cevaplarsanız sevinirim hocam.

Alıntı rezes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam siz aga'nın otoimmun bozukluktan kaynaklandığını saç doku ve hücrelerini bağışıklık sistemi bir düşman olarak gördüğü için saldırı yaptığını söylemiştiniz. Koronada olaylar tam tersi yani koronaya karşı bi bağışıklık kazandırılması sonucunda bir aşı üretilebilir. Peki saç hücrelerine de aynı şekilde bir bağışıklık olabilir mi aşı veya bir benzeri? Görüşlerinizi merak ettim cevaplarsanız sevinirim hocam.
    Bir patogen değil hormonlarımız bu sebeple bağışıklık üzerine bir aşı olamaz ancak biyokimyasal tepki azaltılabilir ya da negatif etkileri maskelenebilir ki tedavilerle yapılan budur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .