8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 18 yaşındayım ve saçlarım dökülüyor. Lütfen yardım edin.

Yeni Üye

18 yaşındayım ve saçlarım dökülüyor. Lütfen yardım edin.

Merhaba ben 18 yaşındayım ve şakalarda, saç çizgimde gerileme ve tepe bölgesinde seyrelme var. Yaşım daha genç olduğu için çok büyük bir üzüntü içerisindeyim. Doktora gittim ve bana Miracle Losyon ve Minoxil verdi. Sizce bunları kullanmalı mıyım? Miracle losyonu doktor da tavsiye etti minoxil de kullan dedim ama sizlere danışmak istedim. Sizce ne yapmalıyım? Finasteride veya xpecia tablete başlamalı mıyım? Lütfen yardım edin gece saatlerce saçlarıma bakıyorum. Saçlarım yağlı ve ince telli sayılır. Ve uzama hızımda da azalma oldu.

Yeni Üye
    Dostum önce sakin ol, yaşın küçük, forumda kimse bu yaşta sana bu tedavileri önermeyecektir, cildiyecilerin genel huyudur bu herkese finas verip yollar. Fotoğraflarla biraz daha detaylandır konuyu, tedavi geçmişin vb. Varsa ekleyebilirsin. Şu an için en güvenilir etken seti+cell tedavisi, bunun için Miracle hocaya mesaj atabilirsin, uyku düzenine ve beslenmene dikkat et, bugünlerde biraz zor ama stres seviyeni kontrol etmeye çalış, en önemlisi de mutlaka bir yerden başla; Erken tedavi, hayat kurtarır.

Yeni Üye
    Abi daha önce tedavi geçirmedim ama cidden şu an önle o sekilde ve tepe bölgemde de seyrelme var dipleri gözuküyor. Tavsiyeniz nedir 20 sinde kel kalırım bu gidişle

Yeni Üye
    Kardeşim bu sitede neden adminler zaten 1 günde bir giriyor siteye heralde bi cevap alamıyoruz miracle losyon ile ilgili sorularım var yardımcı olur musun

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim sakin ol, bi fotolarını at, aç forumu oku zaten çoğu şey oturacaktır. emin ol günde kaç tane mesaj sırf bana geliyor ne yapayım ne yapayım diye. şimdi kaç bin sayfa emek verilmiş forumu bir mesaja ne kadar sığdırabiliriz? arkadaşlar da son derece yardımcı oluyor, diğer forumlara kıyasla bakıldığında.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Burak18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu sitede neden adminler zaten 1 günde bir giriyor siteye heralde bi cevap alamıyoruz miracle losyon ile ilgili sorularım var yardımcı olur musun
    Burada kimsenin cevap verme mecburiyeti yok. Üsluba dikkat etmek gerek. Forumda 2014 yılından bu yana yılların birikimi var. İkinizin de tüm sorularına yanıtlar forumda yüzlerce kez verildi. Hazır evden çıkamıyorken genç kardeşlerim, forumu didik didik okumak için bolca fırsatınız var.

Yeni Üye
    Alıntı kanzler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi daha önce tedavi geçirmedim ama cidden şu an önle o sekilde ve tepe bölgemde de seyrelme var dipleri gözuküyor. Tavsiyeniz nedir 20 sinde kel kalırım bu gidişle
    ASLA yan etkisi olan bir tedavi yapma bu yaşta, daha güvenilir olan seti+cell ile ilerle, dermaroller eklemen faydali olacaktir, tabii ki saclarinin fotografini cekip eklemelisin, forumdaki diger arkadaslarin da yorumu olacaktir muhakkak, fotograflari direkt miracle hocaya gonderip de sorabilirsin, ama yaşına göre benim dediklerimi söyleyeceğini düşünüyorum.

Yeni Üye

Bu Konudaki Etiketler