4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saç dökülmem resimli

Saç dökülmem resimli

Arkadaşlar ben üç sene önce ilk saç dökülmemi farkettim yaşım şuan 22 babamın dayımın saçları iyi olmasına rağmen amcam kel ve baba tarafım da benim yaşıtlarım hep kel ben onların yanında yine iyi durumda sayılırım fakat bu siteyi keşfettim ve sizin tecrübelerinizden faydalanmak isterim nasıl saçımın durumu sizce?
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20200404_163623.jpg   20200404_163634.jpg   20200404_163607.jpg  

Yardımcı olacak kimse yok mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    buna yardımcı olmamak demeyelim. forumun geneline baktığınız vakit sorulan birçok soru ve verilen cevap azlığı mevcut çünkü çoğu şey oturmuş durumda şu an. forumdaki tedaviler, tecrübeler hepsi kayıtlı bundan dolayı okuyup karar vermeniz en mantıklısı olacaktır.

evet bence seyrelme açılma bariz, güvenli tedavileri forum üzerinden araştırabilir, deneyip tecrübe alıp tedavinizi oturtabilirsiniz.
    ru+cell

belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Teşekkür ederim ama benim asıl amacım saçımın durumunu merak ediyorum yani saçında dökülme yaşayanlar bu durumu aşama aşama biliyorlar ben hangi aşamadayım onu merak etmiştim ve ne kadar sürede saçınızı kaybettiniz onu merak ediyorum teşekkür ederim tekrar