Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minoxil ve xpecia tablet

Yeni Üye

Minoxil ve xpecia tablet

Erkek tipi dökülmem var minoksil hakkında çok bilgi kirliliği var gibi yardımcı olur musunuz dostlar minoksil işe yarar mı gerçekten saç dökülmesini durdursun yeter benim için şimdilik minoksile başlamak istiyorum yan etkilerini yararlarını zararlarını söylerseniz sevinirim bunla beraber xpecia vitamin desteği almak istiyorum bana önerileriniz nedir dostlarım ?

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    minoxidil yan etki olarak kozmetiksel zarar verir. (göz altı halkaları , kıllanma , yüz şişmesi gibi) xpecia ise içeriğinden dolayı cinsellikte gerileme yapabiliyor

Yeni Üye
    Sen kullandın mı dostum minoxil kullansam dökülmem durur mu

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Burak18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kullandın mı dostum minoxil kullansam dökülmem durur mu
    ben hala kullanıyorum dostum dökülmeyi durdurur yeni saçta verir ama minox bazen satıcılık yapan dost gibidir. daha fazla araştır öyle tedavi bul kendine. mesela burada minoxa iyi bir rakip olarak Miracle hocanın yaptığı Cell isminde losyon var tavsiyem olarak herşeyden önce iyice araştırma yapmak

Yeni Üye
    Hocam ağustosta saç ekimim var temmuzda kızla buluşmam var o zamana kadar korusun yeter korur mu veya şakakları kapatır mı 3-4 ayda

Yeni Üye
    Arkadaşlar lütfen yardım ediniz kafam çok karıştı

Yeni Üye
    Kaç yaşındasınız ? Tedavi geçmişiniz ve önce-sonra fotoğraflarınızla konuyu biraz daha detaylandırın. Saç ekimi genel olarak forumun tavsiye ettiği bir şey değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Burak18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen yardım ediniz kafam çok karıştı
    Saç durumunun fotosunu at lütfen. İnsanların neye göre yorum yapmasını bekliyorsunuz ki?

Yeni Üye
    https://hizliresim.com/8a8qxC
    https://hizliresim.com/Zf2Jta
    Buyur dostum şuana kadar hiç tedavi kullanmadım cahillik yapıp dökülmeyi durdursun diye luis bien mavi serum aldım sadece bi işe yaramadı saçlarım bu şekilde ama çok seyrek açık yer yok şakaklar açık saçlarımı korumak istiyorum Minoksile başlamak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum..

Yeni Üye
    İlk attığınız fotoda, önlerde de seyrelme ve incelme oluşmaya başladığını düşünüyorum. Yaşınızı belirtmemişsiniz ancam, seti+cell denemeden minoksili kullanmanız pek tavsiye edilen bir durum değil. Şakaklar kan akışının çok zayıf olduğu noktalar, dermarollerla destek olabilirsiniz.

Sayfa 1/2 12 SonSon