7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Şampuan Önerisi

Yeni Üye

Question Şampuan Önerisi

Arkadaşlar biliyorum şampuanın saç dökülmesi üzerinde etkisi yok denecek kadar az ama şampuan tavsiyesi lazım. Normalde Uni baby bebe şampuanı kullanıyordum zararlı kimyasallar içermediği için fakat doktor saç tellerini incelttiğini söyledi bende kullanmaktam vazgeçtim. Bana azda olsa dökülmeyi azaltabilecek, saça bakım yapıp kırılma ve dökülmeleri azaltacak , saç tellerini kalınlaştıracak minimum zararlı kimyasal madde içeren bir şampuan önerebilir misiniz?

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    ketokonazol içeren şampuan veya kafeinli bir şampo olabilir.

alpecin c1 kullanıyorum şu anda.gayet memnunum.ama tabii önce bir araştır bak sen de alpecin c1'e.

Yeni Üye
    şampuan olarak bende alpecin kullanıyorum güzel ürün ama fiyatı biraz yüksek

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de sebamed kafeinliden memnunum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Ne gibi faydası oluyor mesela bu alpecinin

Türkiye piyasasında kullanabileceğiniz en iyi saç dökülmesi ve scalp için şampuan listesi altta attığım fotoğraftadır arkadaşlar.
    https://hizliresim.com/fiP7KU (Alpecini bitirdim ve birdaha satın almayacağım uzun süreli kullanımda saçları aşırı fazla kurutuyor ve içeriği tamamen kimyasal bomba.)
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)