Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Divina Hakkında Önemli !

Dogum kontrol hapsiz losyon hazirlasak nasil olur acaba.mesela 100 ml elseve 2 kutu aldactone yarim kutu endol ve 10 avodart seklinde etkisi olurmu acaba.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alpser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dogum kontrol hapsiz losyon hazirlasak nasil olur acaba.mesela 100 ml elseve 2 kutu aldactone yarim kutu endol ve 10 avodart seklinde etkisi olurmu acaba.
    bende onu düşünüyorum 3 4 avodart 1-2 kutu aldactone 1 dekort birde pgd2 inhibitörü ama pgd2 için hangisi ideal onu bilmiyorum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki olur dozu yüksek tutun ama çünkü yarısı aldesteron reseptörlerine gidiyor spironun bazı cahiller spiro etkisi az filan diyerek biraz akıl bulandırmaya çalışsa da asıl sebep bu bilmiyorlar bu özelliğini spiro uygun dozla çok iyi bir antiandrojendir.
    miracle bu spiro ile siproteron asetatın çalışma mantığı aynı mı acaba,ikiside reseptörlere bağlanıp antiandrojen özelliği mi gösteriyorlar,yoksa ikisininde işlevleri farklı mı

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en çok senin durum benim kafamı karıştırıyor tedaviler açısından
    Dostum tedavimdeki kullandigim losyonlardan gayet memnunum sac artisi yasattilar bana revizyona yoruyorum hemde 3 getirip 2.5 goturecek revizyon .

Şayet divina belirttiğim etkiyi yaptıysa bu durumda geçecektir zaten divinanın bu etkisi çok nadir ve diğer antiandrojenlerle kombine olduğu için losyonda çok az etkileyecektir. sende ki dökülme revizyonla ilgilidir büyük ihtimal.
    Peki hocam revizyonsa bu kac ay daha surecek yaklasik bir bucuk aydan fazladir dokulme var son 1 aydir agresif sekilde

Alıntı fhm001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki hocam revizyonsa bu kac ay daha surecek yaklasik bir bucuk aydan fazladir dokulme var son 1 aydir agresif sekilde
    Vücundunda hormonları sınırdaki bir hanım gibi düşünün saçları sürekli dökülen ama kel kalmayan seyrek saçlı bir hanım... işte aslında durumumuz bunun bir adım ilerisi ve gerisi bu şekilde düşünün bence.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Vücundunda hormonları sınırdaki bir hanım gibi düşünün saçları sürekli dökülen ama kel kalmayan seyrek saçlı bir hanım... işte aslında durumumuz bunun bir adım ilerisi ve gerisi bu şekilde düşünün bence.
    Anladigim kadari ile bu isin oz turkcesi bir ileri bir geri devam edecegiz ama kel kalmayacagiz allahin izniyle

Anladigim kadari ile bu isin oz turkcesi bir ileri bir geri devam edecegiz ama kel kalmayacagiz allahin izniyle

Sayfa 2/2 İlkİlk 12