Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dostlarım bi bakar mısınız ?

Yeni Üye
    Alıntı tahribad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçını elinle arkaya yatır ön taraflarda minyatürleşme var mı kontrol et. İncelme yoksa şanslı olabilirsin. Bazılarının saçı böyle açılıp senelerce bu şekilde kalabiliyor ama yinede arada gözlemle gerileme farkedersen araştır uygun tedaviye başla geç kalma
    Aga 18 im bende saçımı arkaya yatırdığımda ön tarafta küçük saçlar var. 4-5 hafta önce saçımı tararken et bezesini kanattım o günden beri kafamda yanma, iğne batması ve kafamın farklı yerlerinden ağrı oluyor genetik mi değil mi bilmiyorum acaba bu ön taraftaki küçük saçlar kafamdaki ağrı iğne batması yanmalar genetik dökülmenin başlangıcı mı ?

Yeni Üye
    Evet kısalıp incelir ve zamanla kaybolur. Kaşıntı ve iğne batması dökülmeyi işaret eder diyorlar şahsen bende tecrübe ettim bunu. Ağrıyla dökülmeyi pek bağdaştıramadım.

Yeni Üye
    Dostum benim konu hakkında düşüncelerin nedir propecia diye bi ilaç önerdi uzman nedir bu ilaç ?

Yeni Üye
    Evet kısalıp incelir ve zamanla kaybolur. Kaşıntı ve iğne batması dökülmeyi işaret eder diyorlar şahsen bende tecrübe ettim bunu. Ağrıyla dökülmeyi pek bağdaştıramadım.
    Peki bu kaşıntı ve iğne batması genetik dökülmeye işaret mi yoksa diğer etkenlere mi bağlıdır ? (saçın havasız kalması vitamin eksikliği sağlıksız beslenme vs.)

Yeni Üye
    saç dökülmesini önleyen ancak iktidarsızlık, isteksizlik vs. oluşturduğu bilinen bir ilaç. Ki sen 2018 de bu durumu farkettiysen gözden kaçırdığını varsayıyorum 2017'de falan başlamıştır açılma. Agresif dökülmen yok min. 3 senede bu hale gelmiş saçın. Yani o ilaçtan sonuç almak istiyorsan yavaş seyreden dökülmeyle beraber senelerce kullanman gerekir. 20 yaşındaki biri için intihara teşebbüs bence. %1 yan etki ihtimali olsun yine de o ilaçlara bulaşmam

Yeni Üye
    yalnızca ön çizgideki saçlarında incelip kuculme varsa hemen arkasındakiler sağlamsa genetiktir veya olgunluğa çekiliyordur. Genetikse adı üstünde genetiğe bağlı 10 senede santimde oynamayabilir 1 senede 2-3 par parmak genişliğinde de açılabilir bu senin kodlarına yani şansına baglı adın Justin olunca justinbbr aklıma geldi bak adamın kaç yaşında pat diye dökülmeye başladı saçları .Görüntü olmadığı için sallayarak konuşuyorum belkide saçların fircadir kuruntu yapiyorsundur oyleleride var Sen fotoğrafını koy yorumlasinlar

Yeni Üye
    Xpecia önerir misin dostum sanırım ilaç değil vitamin desteği azaltmaya yardımcı olur mu ?

Yeni Üye
    Bende öyle okumuştum ama kullananların yorumlarına bakmak daha mantıklı. Demir, Dvitamini önemli. Dediğin gibiyse zararı olucagini düşünmüyorum eczanelerde çeşit çeşit takviye ilaçları var ama genetik dökülme olduğu için belki bir umut süreci yavaşlatır.

Yeni Üye
    yalnızca ön çizgideki saçlarında incelip kuculme varsa hemen arkasındakiler sağlamsa genetiktir veya olgunluğa çekiliyordur. Genetikse adı üstünde genetiğe bağlı 10 senede santimde oynamayabilir 1 senede 2-3 par parmak genişliğinde de açılabilir bu senin kodlarına yani şansına baglı adın Justin olunca justinbbr aklıma geldi bak adamın kaç yaşında pat diye dökülmeye başladı saçları .Görüntü olmadığı için sallayarak konuşuyorum belkide saçların fircadir kuruntu yapiyorsundur oyleleride var Sen fotoğrafını koy yorumlasinlar
    Buyur reis

https://hizliresim.com/rcHJAy

https://hizliresim.com/MKS4RP

Yeni Üye
    Alıntı JustinBr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlıklı gözüküyor zaten saç telin inceye yakın. Alnın önceden de büyükmüş ortanın gerilediğini düşünmüyorum kafa büyümesiyle saçlar uzaklaşır çünkü .Elbette açılma devam eder ancak seni uzun yıllar götürür bu saç bence.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon