Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: tecrübeli abilerime soru

Yeni Üye
    arkadaşlar bir de ocakta kreatin kullanmaya başladım, kreatin de etkisini geç gösteren bir supplement ve artık kullanmıyorum. Dht arttırdıgını biliyordum ama etki göstericegini tahmin etmedim.

Kardeşim benim genetik dökülme var yaşım büyük senden bende yan etkisi az olan şeyler yaptım saçlar a etkisi az sana benim keşfettim bişey söylecem bunu bi dene ben düzenli olarak 3 ayda bir saç kazitirim ve kazitigim zaman içinde tek bir tane dökülme olmaz 3 ay içinde yani 2 kesin dönülmez ama bunu ben sürekli denedim için agresif dökülme varsa sende dene çünkü bende o şekilde agresif dökülme var günde 200 civarı ve dermorel kullan kazitinca 2 güne 1 .1 ml olan dan

Yeni Üye
    Alıntı Arazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim genetik dökülme var yaşım büyük senden bende yan etkisi az olan şeyler yaptım saçlar a etkisi az sana benim keşfettim bişey söylecem bunu bi dene ben düzenli olarak 3 ayda bir saç kazitirim ve kazitigim zaman içinde tek bir tane dökülme olmaz 3 ay içinde yani 2 kesin dönülmez ama bunu ben sürekli denedim için agresif dökülme varsa sende dene çünkü bende o şekilde agresif dökülme var günde 200 civarı ve dermorel kullan kazitinca 2 güne 1 .1 ml olan dan
    eyvallah abim 1 yıl boyunca 0 vurucam saçları, 0 olması sıkıntı degil benim için ama saçlarım güzel geliyor bana ve korumak istiyorum. Dermorel yerine masaj yapsam aynı etkiyi alır mıyım

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazıttığınızda saç dökülmez çünkü yüzdeyde saç kalmaz. güvenli crth2 antagonistleri deneyebilirsin.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlar yüzeyden değil kökten dökülür bu nasıl bir bilgi böyle.

SaçımınDoktoru Üyesi
    3 yıl saç kazıtsam kel kalmıyor muyum yani yoksa anlatim bozukluğu mu olmus

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun saçta ağırlığı sebebi ile kendi kökü ve siniri vasıtası ile bir çeşit mesaj oluşmakta ve kısa saça göre anajen faz daha da artmaktadır fakat erkek tipi dökülmede bu etki açığı kapatacak düzeyde olması beklenemez. Saçların öok kısa kesildiğinde dökülme artışının sebebi budur.
    Hocam size nasıl ulaşabilirim, mesaj atamıyorum. @miracle

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazıttığınızda saç dökülmez çünkü yüzdeyde saç kalmaz. güvenli crth2 antagonistleri deneyebilirsin.
    güvenli crth2 antagonister nedir hocam ? yabancı kaynaklardan pek bir şey anlamadım internette

Üye
    Alıntı Armaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 a vurmanın hiç bir faydası yok. Doğal otla çöple yağ ile ben herhamgi bi sonuç alamadım. Doğal bi yol bilmiyorum. Şampuan vs işe yarayacağınj hiç sanmıyorum. Ketoral vs belki küçük bi faydası olur o da zaten haftada 1 falan kullanılıyo sanıyorum. Bu zamanda çok acil olmadığı sürece hastane işi sıkıntı olur. D vitamini öenmli yalnız bu saç işinde ona dikkat et. Güneşi eksik etme (şu dönemde o da problem tenha yerlerde takılmak lazım :d) olmazsa takviye al en azından eczacıya danışarak.
    Günlük 100 nırmal kabul edilebilir dökülenler giderek küçülüyosa genetik dökülme vardır ama aynı boyutta kalınlıkta ise normal ömrünü tamamlamıştır yerine yenisi gelir sanıyorum..
    Sana katılıyorum hocam 3 aydır kafayı 0 ra vuruyorum haftada 1 ve bitkisel yağ karısımı uyguladım saclarım daha kotu oldu suan

Sayfa 2/2 İlkİlk 12