Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: 17 yaş önden ve yandan acilma var

Alıntı Talepkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların yıpranmış duruyor, yeme-içmene ve uyku düzenine mutlaka dikkat et, 5'te yatmak hiç sağlıklı değil, vücut melatonin hormonunu salgılamıyor, kısaca onarılmıyor hücrelerin. Dermaroller al, 1-1.5 mm, seti+cell tedavisi bu yaş için en güveniliri, söylemesi çok kolay olsa da uygulaması bir o kadar zor biliyorum ama stres yapmamaya çalış, saç tedavileri ömür boyu süren tedavilerdir, 2-3 ay hiçbir şeydir. En önemlisi, yalnızca saçın için değil, tüm beden ve ruh sağlığın için uykunu düzenle
    hocam bende sınavdan dolayı geç yatıyorum ama gündüz de ona göre uykumu alıyorum sıkıntı olurmuki

Yeni Üye
    Alıntı Saçbakık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende sınavdan dolayı geç yatıyorum ama gündüz de ona göre uykumu alıyorum sıkıntı olurmuki
    İnternette bununla alakalı çok fazla kaynak bulabilirsiniz. Vücudun bir çok sistemini bu düzenliyor, gönderdiğim linkten bir kesit:"saat 23.00 ile 05.00 arasında ışığa maruz kalarak uyuyan ya da hiç uyumayan kişilerde melatonin salgılanması kısıtlı olduğundan bu durum uyku bozukluklarına yol açar. " Devamı için okuyunuz, https://www.medicalpark.com.tr/melatonin/hg-2159

Sayfa 2/2 İlkİlk 12