Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finas tekrar

Yeni Üye
    İlk defa internetten sipariş verdim henüz gelmedi gelince haber veririm.

Yeni Üye
    Dün itibariyle tedavimi finas+minox+dermaroller olarak güncelledim. minox gece 5 fıs dermaroller düzensin haftada 2 finas 1/4 olarak devam ediyorum. tedavi beklediğim gibi gidiyor minox ile tepede daha çok saç çıkışı elde etmek istiyorum. Minox'u tedavide çok kalıcı düşünmüyorum bu konuda sizin de tavsiyelerinize açığım.

Yeni Üye
    3.buçuk ay güncellemesi yapmak istedim. Finas devam minox haftada 2-3 yapıyorum. Dermarollerı bıraktım üşenmekten. Tedavi olumlu sonuç vermeye devam ediyor şakaklardaki ilerlemeden sonra şimdi tepelerde de ilerleme olduğunu gözlemleyebiliyorum. Son bir iki senede hızlıca kaybettiğim saçları yavaş yavaş geri kazanmak sevindirici. Şimdiye kadar bir yanetki görmedim. Şimdilik böyle devam tedaviye.

Yeni Üye
    Minoxu hangi siteden aldınız? özelden de olsa yazabilirmisiniz? bir de minoxdan verim aldınız mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Çok subjektif şeyler yazılmış. Forumda şahsen bu şekilde sözel yorumlar görmek üzüyor beni. Hani öncesi fotoğrafları, hani sonrası fotoğrafları.

Bu tip konuları okuyan heveslenen arkadaşlar, biraz temkinli yaklaşsınlar.

Yeni Üye
    Arkadaşlar yeni bir güncelleme vakti. 160 günü devirmişim. 160 gün boyunca finas ve düzensiz aralıklarla minox kullandım. diyebilirim ki ilk 2 ay şakaklarda ve tepede saç çıkışı kazandım ama bir süredir özellikle şakaklarda saç çıkışı olmuyor ancak bu 5 ay içinde saç kaybı yaşamadım. fazla saç kazandım mı hayır ancak koruduğumu söyleyebilirim. saçlarım uzun olduğu için fotoğraf atmayı gerekli bulmuyorum. Farklar belli olmuyor ama yazdıklarıma güvenebilirsiniz. Bundan sonra 1.yıla kadar finas devam ondan sonra bakacağım. hiç yanetki görmedim.

Yeni Üye
    arkadaşlar 3 gün sonra elimdeki proscar biticek ve eczanelerde bulamıyorum hiçbirinin stoğunda yok. bu sıkıntıyı yaşayan başka biri var mı? nereden tedarik edeceğiz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    baska sitede yazmışlar 2 aydır bulamadık şu bu diye .çok varmış bulamayan ben çıktım sordum ilk eczanede var.daha sonra 10 yere sordum yok.dun sordum 1 yerde var diğerlerinde yok.bugun sordum 3 yere birinde var birinde yok biri dedi isterseniz getiririm dedi.gecmiştede bir donem bulunmamıştı ben bulmuştum sonra gene bulundu.eczanem var.mal sahibi benim eczacı cocukla konustum abi dedi genel sıkıntı var dedi.gelicekmi dedim illa gelir dedi.baska yerden duydum yılbası oncesi için zam hesabına kaldırıyorlarmış piyasadan.mesela ankarada millet kimi zor bulmuş kimi bulamamış dun bir arkadas 4 eczaneye gitti birinde bulmuş.çok ara 10 taneye bak çıkmadımı 15 taneye bak ille bulunuyor.ite kakada olsa.proceciada yokmuş pahalı olanı muadilleride yok ama sıkı arayan tarayan ille buluo.aldactone hapındada aynısı oldu spironun hapı bulunmadı aradım taradım buldum onun gelip gelmiyeceği belli değildi geldi ama bu kesin gelir diyor eczacı

Alıntı mususi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baska sitede yazmışlar 2 aydır bulamadık şu bu diye .çok varmış bulamayan ben çıktım sordum ilk eczanede var.daha sonra 10 yere sordum yok.dun sordum 1 yerde var diğerlerinde yok.bugun sordum 3 yere birinde var birinde yok biri dedi isterseniz getiririm dedi.gecmiştede bir donem bulunmamıştı ben bulmuştum sonra gene bulundu.eczanem var.mal sahibi benim eczacı cocukla konustum abi dedi genel sıkıntı var dedi.gelicekmi dedim illa gelir dedi.baska yerden duydum yılbası oncesi için zam hesabına kaldırıyorlarmış piyasadan.mesela ankarada millet kimi zor bulmuş kimi bulamamış dun bir arkadas 4 eczaneye gitti birinde bulmuş.çok ara 10 taneye bak çıkmadımı 15 taneye bak ille bulunuyor.ite kakada olsa.proceciada yokmuş pahalı olanı muadilleride yok ama sıkı arayan tarayan ille buluo.aldactone hapındada aynısı oldu spironun hapı bulunmadı aradım taradım buldum onun gelip gelmiyeceği belli değildi geldi ama bu kesin gelir diyor eczacı
    Hoşgeldin emeklikel kardeş özel mesajını sildim yanlışlıkla bana atarsan tekrar yazayım görüşmek üzere.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hoşbulduk Miracle Hoca.klasik şeler yazıyordu zaten mesajda.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon