Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Finas tekrar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar. Finas 12.gündeyim. Daha öncede söylediğim gibi şaçlarım uzun tedavi biraz daha etkili olsun diye saçımın kırıklarını aldım ve uçlarından biraz kestim saç güçlensin diye. Nitekim saçım güçlendi ve kısmen biraz daha sağlıklı duruyor. Bunun finasla mı alakalı yoksa kırıkları aldırdığım için mi saçım güçlendi ayırt edemiyorum. 12. gün itibariyle hiçbir yanetki görmedim aynı şekil günde proscar 1/4 şeklinde devam ediyorum tedaviye. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim. tepe gerçekten çok seyrek şuan saçım uzun olmasına rağmen aralardan boşluklar görünüyor. Finas etkili olacak mı sizce tepe için? kabak içi çekirdeğe ve yeşilçaya da devam.
    12 günde hiçbir şey saçı güçlendirmez. Size güçlenmiş, güzelleşmiş gibi gelmiştir.

Yeni Üye
    Arkadaşlar an itibariyle 20 gün oldu proscar 1/4'e başlayalı. Şimdilik buraya yazacak kadar bir değişim olduğunu söyleyemem. bir saç çıkışı veya güçlenme kalınlaşma yok. Hiçbir yan etki de görmedim. Olası yan etkileri engellemek için tavsiyelerinize açığım. Korona yüzünden evdeyim evde elimden geldiğince spor yapmaya çalışıyorum onun dışında yeşil çay ve kabak için çekirdeği tüketiyorum. Şimdilik devam. Korona işi bittikten sonra dermoroller ve minox da eklemeyi düşünüyorum tedaviye.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gokselbe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar an itibariyle 20 gün oldu proscar 1/4'e başlayalı. Şimdilik buraya yazacak kadar bir değişim olduğunu söyleyemem. bir saç çıkışı veya güçlenme kalınlaşma yok. Hiçbir yan etki de görmedim. Olası yan etkileri engellemek için tavsiyelerinize açığım. Korona yüzünden evdeyim evde elimden geldiğince spor yapmaya çalışıyorum onun dışında yeşil çay ve kabak için çekirdeği tüketiyorum. Şimdilik devam. Korona işi bittikten sonra dermoroller ve minox da eklemeyi düşünüyorum tedaviye.
    Koronanın geçmesini neden bekliyorsun ki?

Minox ve dermaroller tedariği ise, internetten, eczaneden alabileceğinden daha ucuza alabilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 gün etki görmek için kısıtlı, yan etki için ekstra dht inhibitörleri doğal olsa da faydadan çok zarar sağlayacaktır diye düşünüyorum, doktoruna danışıp çinko vb. alabilirsin. bunun dışında kullanacaksan yan etkilerini sürekli göz önünde bulundurma nocebo etkisi yapacaktır, kafanı boşalt sporunu yap sağlığını bağışıklığını yüksek tut. Doktora gidip hormonlarına düzenli baktır baseline ile doktorun karşılaştırıp yorum yapacaktır ki herkesin yapması gerekiyor böyle şeyleri.
    minox gibi bir topikal kullanma isteğindeysen keşke topikal başlasaydın, dermaroller sonrası minox fin vb. topikal önermem etkileri ön plana çıkacağı gibi yan etkileri de bu şekilde seyredebilir.
    setipiprant, advancell, topikal hint yağı+dmso, zix, vitamin d3, bütçem olmadığında setirizin vb. kontrollü

belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Yeni Üye
    Erkek tipi dökülmem için ne önerirsin hocam biliyorum bunun sonu yok ekime kadar ancak ağustosta saç ektireceğim o zamana kadar saçlarımı koruyacak hap olur sprey olur ne var hocam söyler misin rica etsem pek yabancıyım konulara?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12